2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doktorum 7.30 da hastanede ol ilk vaka alacağım dedi ama bilmiyorum insallah acil durumlar çıkmaz da ilk vaka alır çıkarız hemen bi an önce 😊🤲🏻❤️😘
Ayy hadi inşallah🥰 benim 9da hastanede çatı muayenem 9buçukta da muayenehanede bebiş muayenem var. benim kontroller bitene kadar bebeğinizi kucağınıza alcaksınız inşallah 😍

Tansiyonum düzeldi şükür. 140/90 üzerine pek çıkmıyor çıksa da kısa sürede düşüyor 🙏🏻 o yüzden kullanmıyorum.
Çok sevindim bende bazen bebeğimin çok kilo alamamasıni acaba tansiyondan mu düşündüm keşke tansiyon ilacı başlasalardı diye hep düşündüm ama sizin bile 14/9 gebelik tansiyonu gibi düşünmüş ama başlamamışlar o zaman benimkinde de bi eksiklik olmamış alakası yok o zaman sevindim şu an 🤲🏻🤲🏻

Bugün dayanamadım şerbetli bi tatlı yedim şekerim 170e çıkmış :KK43: çok yoruldum artık diyetten hamileyken canının çekip yasak olması çok zor :KK43:
Bilmez miyim tansiyon sınırda diye tuzu o kadar azalttım ki
Turşu çok severim kaç aydır turşu yemiyorum doğum sonrası kafamı turşu bidonunun içine sokacağım 🤣🤣🤣

Bende de tansiyon yükseldi bi ara bebeğim kilo almadı doktorum gebelik zehirlenmesi ve preeklampsiden şüphelendi o sıra 37 de alacaktı ama idrarda protein kaçağı yoktu tansiyonum da max 13/8 olduğundan preeklampsi demedi 38 leri bekledi bebeğin çok kilo alamamasını yapısal olarak düşündü doppler ve nst hep iyiydi çünkü
Anladım çok sağol. Doktorum da haftaya bakacak şu an acil doğum gereken durum yok dedi. Tansiyon yükselirse gideceğim direk

Anladım çok sağol. Doktorum da haftaya bakacak şu an acil doğum gereken durum yok dedi. Tansiyon yükselirse gideceğim direk
Benim doktorum gecen tansiyon yükselmezse idrarda protein olsa bile önemli değil dedi bebeğin de büyüyorsa hiç sknti değil
Bebeğin suyu nasıl o da iyiyse sknti yok

X