2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Murphyy Murphyy caniiiimmm hayırlı olsun hiç canını sıkma olur mu bebeğin iyi haftan gelmiş üstelik önde bile masallah subanallah hiç kafanı takma bi anda duymak zor oluyor seni çok iyi anlıyorum bana da erken alacam dediğinde çok zorlanmıştım
Ama olsun yarın cennet kokuluna kavuşacaksın insallah sağ Salim hazırlıklarını tamamla uyuyamazsin ama dinlenmeye çalış
Hastane çantan hazırdı
Pusetini unutma
Bi ilik duş al kişisel bakımını tamamla
Hastaneye istersen çay kahve gibi bi takım hazırlıklar yap hem zaman da geçer bugün çocuğun beşik ana kucağı hazırlıklarını kontrol et
Dualarım seninle güzel haberlerini bekliyoruz 😊🤲🏻😊🤲🏻

Murphyy Murphyy caniiiimmm hayırlı olsun hiç canını sıkma olur mu bebeğin iyi haftan gelmiş üstelik önde bile masallah subanallah hiç kafanı takma bi anda duymak zor oluyor seni çok iyi anlıyorum bana da erken alacam dediğinde çok zorlanmıştım
Ama olsun yarın cennet kokuluna kavuşacaksın insallah sağ Salim hazırlıklarını tamamla uyuyamazsin ama dinlenmeye çalış
Hastane çantan hazırdı
Pusetini unutma
Bi ilik duş al kişisel bakımını tamamla
Hastaneye istersen çay kahve gibi bi takım hazırlıklar yap hem zaman da geçer bugün çocuğun beşik ana kucağı hazırlıklarını kontrol et
Dualarım seninle güzel haberlerini bekliyoruz 😊🤲🏻😊🤲🏻
Canım benim sağol güzel dileklerin için 🌺 Herşeyimi hazırladım kapının önüne koydum park yatağını da kurduk 😍 Yarın güzel haberlerle döneceğim inşallah 🙏🏼🌺

Canım benim sağol güzel dileklerin için 🌺 Herşeyimi hazırladım kapının önüne koydum park yatağını da kurduk 😍 Yarın güzel haberlerle döneceğim inşallah 🙏🏼🌺
Güzel haberlerini bekliyoruz her şey çok güzel olacak dualarım seninle bi gün sonra senin kervanına bende katılacağım insallah bebislerimiz geliyor 😊🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Evet canım benim dikişler ödem tuttu şiş gibi elime geliyor. Ayrıca doktor bana krem falan da vermedi batikon da kullanma dedi.sadece suyla yıkayacakmışım. Oysa ilk doğumda kullanmıştım bi sıkıntı olmadı. Daha kontrole gitmedim ama enfeksiyon kapar diye korkuyorum otururken ağrıyor. Batikon kullansam mı sen nasıl kullanıyorsun suyla mı karıştırıp döksem acaba?
Ama benimkide elime geliyor, bu normal değil mi🤔🤔 ben ağrı hissetmiyorum ama.
Batikonda da level atlamışlar, fısfıslı bir şişede hemen fısfıs sıkıyorum... Diğerlerinde dökmeyi alt tarafa nasıl dökeceksek, o zamanda peceteye döküp oyle silersdim... Günde bir kerede krem sürüyorum.
Antibiyotik hap vermişti 10 günlük içtim bitti. Kan ilacı ve kabız önleyici var. Bugünden sonra da kabız gidericiyi bırakayım diyorum.

Batikonda da level atlamışlar, fısfıslı bir şişede hemen fısfıs sıkıyorum... Diğerlerinde dökmeyi alt tarafa nasıl dökeceksek, o zamanda peceteye döküp oyle silersdim... Günde bir kerede krem sürüyorum.
Antibiyotik hap vermişti 10 günlük içtim bitti. Kan ilacı ve kabız önleyici var. Bugünden sonra da kabız gidericiyi bırakayım diyorum.
Kabızlık ilacına doğumdan önce mi başladınız? Adı ne? Ben ilkinde çok çektim bunda çekmek istemiyorum 🙈

Kızlar ben çok sıkıldım artık. Tamam şükürler olsun Allah evlat nasip ediyor ama. Benim sat 27 Nisan normalde. Sonra düzenlenmiş sat 10 Mayıs oldu. Çok uzun geldi artık süreç ben de buraya doğurdum yazmak istiyorum 😅
Az kaldı az kaldı canım sabır sabır aramızdaki en motivasyonu yüksek kişilerdensin kolay şeyler yaşamadın ama sonu insallah güzel olacak 🤲🏻😊🤲🏻😊

Hangi antibiyotik verdi acaba 🙏🏻🙏🏻 bir de o batikon dersek eczanede fıs fıs hazır vardır dimi alalım dursun

X