2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Allah göstermesin bi bebek daha olmasi gerekir filan aklimdan bu gecti dünyanin bin turlu hali var tüp bebekle oluyor ama oda kolay birsey degil boyle deginxe doktor bosver baglamayayim dedi 🤷‍♀️
Yaşın çok genç iki çocuk olacak bildiğim kadarıyla bence de tüp bağlanması çok uç bir şey gibi geliyor bana da 🙏🏻 doktoru dinlemen daha iyi olmuş canım

Yaa ben 2 fenomeni takip etmiştim onlar 7-8 gün sonra doğurdu. Arkadaşım 4 gün sonra doğurdu 🥹 daha dün off doğsun artık bıktım diyordum şimdi biraz daha büyüsün diye ağladım korktum sanırım
Ayy ağlamayın aynı duygulardayız 😅 hem artık gelsin yeter sezaryen olcam diyorum hem de aman büyüsün annesinin karnında iyice gelişsin yavrum diyorum

Pijama takımı aldim ben. Önden dugmeli şekildeydi. Kilo alırım son aylarda diye de 1 beden büyük almıştım. Giydiren hemşireler memnun kaldılar iyiki bu şekilde almışsın dediler. Ayrıca önden düğmeli tercih etmelisin bence. İlk anlarda tensel temas yaparken rahat edersin. Bide emzirme durumunda da dugmeli takımlar daha rahat oluyor. Dikise gelince pijama lastiği denk gelmiyor zaten. Cok dar olmayacak sıkmayacak rahat yumuşak kumastan tercih edebilirsin.
Nerden almıştın canım atma şansın var mı

X