2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İki gün sürer mi ki. Sanki bir kere geliyo nişan bitiyo öyle değil miydi

Tesekkür edrrim ben bir doktoruma atayım,benim durum riskli olunca belki ona göre bir yol gösterir.
Bence de mutlaka danışın. Geçen evde de çıktı 13 benim de haber vermedim doktora da hemen farkettim zaten öyle ölçünce gördüm. 1 saat sonra düşmüştü sizin düşmüyosa kesin danışın

Kızlar bu aralar bağırsak sorunu yaşayan var mı? Bi kabız bi ishal gibi ben anlamadım gurul gurul karnım bi de hep bir hareketlilik var gibi adet ağrıları gibi ağrılar da eşlik ediyor
Benim bu hafta biraz kabız gibi oldu sonra düzeldi bebek tekmeleyince daha iyi oluyor masaj gibi ve evet adet ağrılarım da oluyor ama sancım çıkmadı

Evet o bölgede baskı da hissediyorum tuvalet varmış gibi his oluyor ağrıyla beraber sanki bi şey baskı yapıyor gibi makat bölgesinde gün içinde bir kaç kez oluyor

Kızlar bu aralar bağırsak sorunu yaşayan var mı? Bi kabız bi ishal gibi ben anlamadım gurul gurul karnım bi de hep bir hareketlilik var gibi adet ağrıları gibi ağrılar da eşlik ediyor
Evet sürekli. Hatta ilk bir iki gün ishal olunca doğum herhalde diye düşündüm ağrılarla beraber. Sonra yine normale döndü muhtemelen bebeğin pozisyonu beslenme düzensizliği vs artık bağırsaklar da şaşırdı iyice

Valla bilmiyorum ki akıntı şeklinde geliyor şeffaf ve yapışkan böyle bı değişik anlamdım yani, cuma gidicem Dr a bakalım o zamana kadar ne değişirse sağol canım
Bu anlattığınız bende de var nişan böyle değil. Hafif kahve kırmızı sarı kanlı oluyor yüzde 95. Annemde 2 doğumda gelmiş o söyledi ben de bu akıntıyı sordum da. Bir de tek seferlik bi şey nişan devamlı olunca ben de olmadığını anladım

14 üstü tehlikeliymiş hastanede 13 çıktı dr iyi dedi bana. Şekeriniz nasıl çok mu yüksek ki

Ben emzirme döneminde sıkıntı yoksa lazere tekrar başlayacağım iyileşince özellikle hormonal bölgeler; koltukaltı genital vs tekrar çıktı benim
Ya benim ekstra saçma sapan göbeğim, favorilerim falan ya. Evet cildim güzelleşti ama kurt adam olma yolundayım. Bu bebe hormonlarımın üstünden geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…