2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kizlar merhaba 37 haftadayız ,insallah 30 ocakta planlanmış sezeryanım var.Şekerden dolayı 37+6 da alacak.Tansiyon kac olursa tehlikeli.ben ölçüyorum sürekli geneldr 120 70 filan çıkardı.ama bugün 134 84 cikti ve düşmüyor.

Ay evet bana geçen gün randevu ayarlayalım hangi tarih olsun dedi 🤣 dedim daha bebek yok ortada zaten sezaryen olmasına rağmen tarihim belirsiz iyice anksiyetem tutuyor böyle olunca 😔
Geçen baya ağrım oldu daha hazır değilim diye ağlamaya başladım 😅 benim bebeğim biraz irileşti sezaryen ihtimali de doğdu bakalım bu cuma kontrol var yine

Kızlar selam, bişey sorucam önceden doğum yapanlara, nişan denilen şey şeffaf ve yapışkan akıntı olarak gelir mi iki gündür şeffaf yapışkanlı akıntım var 37. Haftadayim cuma kontrolum var ama bilemedim 🥲

Kizlar merhaba 37 haftadayız ,insallah 30 ocakta planlanmış sezeryanım var.Şekerden dolayı 37+6 da alacak.Tansiyon kac olursa tehlikeli.ben ölçüyorum sürekli geneldr 120 70 filan çıkardı.ama bugün 134 84 cikti ve düşmüyor.
14 olursa gel demişti ama bir kere hastanede 13 çıkmıştı doktor idrar tahlili kan tahlili falan yaptı. Ne olur ne olmaz diye heralde.

K
Kendi sitelerinden aldım ama kahve dünyasının çikolatasıyla kıyaslıyorum sanırım birazdan yine yicem
Tüh kötü olmuş ya neyse telafi edilebilecek şeyler için sıkma canını. Kahve dünyasının çikolataları enfes gerçekten 😍

Merhaba kızlar 38+4teyim dün kontrolüm vardı 3320 gram olmuş minnoşum. Çatı muyenesi oldum ama kemik yapımın biraz dar olduğunu söyledi doktor ona biraz moralim bozuldu. 39+1de tekrar görünücem duruma ve gidişata tekrar bakıcaz. Dar olduğunda omuz takılmaları yaşanabildiğini söyleyince doktor biraz kafam karıştı aslında normal doğum istiyordum hep şimdi ise akışına bıraktım.

Merhaba kızlar 38+4teyim dün kontrolüm vardı 3320 gram olmuş minnoşum. Çatı muyenesi oldum ama kemik yapımın biraz dar olduğunu söyledi doktor ona biraz moralim bozuldu. 39+1de tekrar görünücem duruma ve gidişata tekrar bakıcaz. Dar olduğunda omuz takılmaları yaşanabildiğini söyleyince doktor biraz kafam karıştı aslında normal doğum istiyordum hep şimdi ise akışına bıraktım.
Ben hep vajinal doğum istiyordum 36+2 de 3200 çıktı bebeğim. Cuma yine kontrolüm var ya bu hafta ya sonraki hafta çatı muayenesi yapacak heyecanlıyım ben de merak ediyorum. Hayırlısı neyse o olsun. Doğumların hepsi güzel yeter ki sağlıkla gelsinler 🥰

Doğumu kolaylaştırcak hareketler yapsanız işe yaramaz mı acaba? Zor mu çatı muayenesi ? Ben korkuyorum da biraz

X