2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Teşekkür ederiz 🥰 tam 2 haftalık olduk rabbime şükürler olsun. Kurmaları aglamalar hayata adapte olmaya calismalarla günler geçiyor. 2200 felan olduk şükürler olsun elhamdülillah. Günden güne büyüyoruz. Birbirimize alışmaya çalışıyoruz. Pek vaktim olmuyo gruba. En fazla girip okuyabiliyorum duaya ihtiyaç olanlara dualar ediyoruz sağlıkla anne babalarina kavussunlar diye. Doğum olanlara seviniyoruz. 🥰🥰 oyle öyle geciyo günlerimiz. Yeniden vakit bulup hayatı bebekle devam ettirmeye basladigim da aktif olucam inşallah gene 🥰🥰
Masallah maşallah ❤️
Cook Güzel, Rabbim bizleri de. Sağlıkla kavuştursun 😍🤲🤲🧿👼🏻

Anladım canım insallah sknti olmaz suyun içinde doğum esnasında da hızlı manevra ile açıyorlar zaten hemen kordonu 🤲🏻😊
Evet doktorda öyle. Dedi..
Gun icinde hareket halinde olunca oynayabiliyorlar dedi.
Ama Dun sanki doguma alincam ahaaaa dedim😂😁
Her kontrole artık o Duygu ile gitcem Sanırım.
Sorun görse alacaktı

Evet doktorda öyle. Dedi..
Gun icinde hareket halinde olunca oynayabiliyorlar dedi.
Ama Dun sanki doguma alincam ahaaaa dedim😂😁
Her kontrole artık o Duygu ile gitcem Sanırım.
Sorun görse alacaktı
Allah korusun ama o tedirginlik hepimize var sonra da yaklaşınca artık 🤲🏻😊

Bencede size katılıyorum böyle daha stres oluyor insan
Bir sancı geliyor ay diyorum doğum mu başlıyor. Bir plan yapıcam bebek gelir mi o zamana gelmez mi belli değil. Yenidoğan fotoğraf çekimi için bir yer 2 3 hafta önceden randevu alın diyordu. Konuştum bebeğin ne zaman geleceğini bilmiyorum diyorum belli olunca haber verin dediler doğunca belli olcak 😅

Bir sancı geliyor ay diyorum doğum mu başlıyor. Bir plan yapıcam bebek gelir mi o zamana gelmez mi belli değil. Yenidoğan fotoğraf çekimi için bir yer 2 3 hafta önceden randevu alın diyordu. Konuştum bebeğin ne zaman geleceğini bilmiyorum diyorum belli olunca haber verin dediler doğunca belli olcak 😅
Aynen malesef normal doğum öyle ansızın kapını çalıyor sezeryanda hersyini hazırlıyorsun planlıyorsun sabah kalkıp gidiyorsun bebeğine kavuşmaya

Ay evet bana geçen gün randevu ayarlayalım hangi tarih olsun dedi 🤣 dedim daha bebek yok ortada zaten sezaryen olmasına rağmen tarihim belirsiz iyice anksiyetem tutuyor böyle olunca 😔

X