2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Son birkaç gündür bu bağ ve eklemlerin gevşemesine bağlı dedikleri ağrı dayanılmaz oldu bende ya pelvik taban o kadar ağrılı ki şu an yürüyemiyorum bile bi de bu son birkaç gündür sırt ağrısı başladı ve aşırı sabır zorlayan bi ağrı. Kasılma falan fark etmiyorum ben ama doğuracak mıyım diye düşünmeye başladım öncesinde yoktu bunlar çünkü. 35+3 oluyoruz bugün normal mi bu güncellemeler acaba

Bolciler harikadır bende bolçi aldircam eşime

Dünden beri çok kotuyum tum kemiklerim agriyor bide kasiklarimda bag ve eklemler çok agriyor. Uyuyamiyorum ayakustu duramiyorum oturamiyorum nedir ya bu. Sanki karnımda hop diye düşecekmiş gibi. İdrar torbamda biraz doldumu iğne batıyo gibi oluyor tuvalete gidiyorum bişey yok. Deliricem ya. Sırtlm ayaklarım o kadar rahatsız ki magnezyum içiyorum amma fayda vermiyor. 36+2im

37. Haftadayım canım şuan 2677 gram dedi 1 hafta da hep 100er gram alıyor hatta geçen hafta almamış demişti doktor
En azından geriye düşmemiş öyle düşün 100 gram olsada en azından kilo alabiliyor .Benim de öyle bakalım bugün gideceğim eğe kilo almamışsa karnında durmasının bir anlamı yokmuş sezeryan ile alırız demişlerdi

35+2 yim sırtım kopuyo sanki. Pelvikte de ağrı var.

Geçen hafta yataktan zıplayarak çıkıyordum bu hafta yatakta dönemiyorum bile. Otursam olmuyor yatsam olmuyor evde olmuyor işyerinde olmuyor. Bu son haftalar gerçekten çok zormuş. 90 yaşında gibi hissediyorum ki o yaş bile şu an bizden daha enerjik sanırım gece sürekli uyanıyorum, iyi ki burası var da yalnız olmadığımı görüyorum

Bende de aynı durumlar valla zor gdip geliyormuş ise eve gelince de eşim diyor senin moralin mi bozuk hamileyim yorgunum halsizim diyorum daha ne olsun gece uyuyamıyorum dönemiyorum resmen gün sayıyorum izne çıkmak icin

Bende de aynı durumlar valla zor gdip geliyormuş ise eve gelince de eşim diyor senin moralin mi bozuk hamileyim yorgunum halsizim diyorum daha ne olsun gece uyuyamıyorum dönemiyorum resmen gün sayıyorum izne çıkmak icin
Ben de hala çalışıyorum iş yerim rahat diye 37ye kadar dayanmaya çalışıyorum ama çok zor olmaya başladı.Gece de uyuyamıyorum hem ağrılardan hem tuvalete gitmekten kocam rahatça horlaya horlaya uyudukça boğasım geliyor batıyor herşey

Aynı cnm bizde de durumlar valla 34.haftamdayim çalışabilirim kadar çalışayım hafi sonrasında izni kullanırım diyorum geçen hafta bir gece resmen ağrılarından izledim eşim yanımda fosur fosur uyudu 10 kere seslenmeiismdr parol istemek için uyandramadim birde sabah kalkms diyorki çok sinirliyim bu sabah nedense lan bütün gece uyudun ya ben ağrılarımdan inledim resmen ama işte ah ah insan öyle daha çok sinir oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…