2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ne kadar olmuş kaçıncı haftadasınız

Üstünü giydirdiler derken emzirme sütyeni atlet pijama üstü onları mı verdin yoksa gecelik mi giydin canım

Yarın Dr kontrolümüz var 36+0 oluyor
Dayanamıyorum artık alın dicem bakalım en erken ne zaman vericek
O kadar üst üste geldi ki her şey hastalığı atlatamadım tam daha öksürük hafif kaldı boğaz hassasiyeti devam
Halsizlik zaten başlı başına devam
Alt tarafımda ağrı devam geçmiyor antibiyotik hassasiyetim var diye verme yanlısı değil pek doktor ne zaman antibiyotik içsem mantardan ölüyorum daha çok önlü arkalı

benim stripte lökosit +2 mikroskobide 22 çıkmış canıım idrarda bu arada bir de yaparken bazen acıyor canım ayrıca aile hekimi de idrar yolu enfeksiyonun var dedi bende yarın araştırmaya gidicem

Sanırım bende de var o zaman
Ben de sorayım olmadı ya

Benimde bi ara şehir değiştirdim tansiyonlarım çıktı o sıra kilo alımı azalmıştı ama sonradan bi haftada 400 gram almıştı şimdi yarın tekrar kontrolüm var bende meraktan ölüyorum bi 2700 olsa içim rahatlayacak artık

A acitatlisos sen nasılsın canım her şey yolunda mı transfer olacaktın yanlış hatırlamıyorsam bu sefer yine bir kaç tane mi koyduracaksın sağlıkla gelsin minnoş ya da minnoşlarımız

A acitatlisos sen nasılsın canım her şey yolunda mı transfer olacaktın yanlış hatırlamıyorsam bu sefer yine bir kaç tane mi koyduracaksın sağlıkla gelsin minnoş ya da minnoşlarımız
Geçmiş olsun sana da. Kaşıntılarını doktora söyle muhakkak. Haftaya Salı transferim var, tekli embriyo konulacak. Heyecanlıyım gerginim bir su bu ara yakınlarımdan sık sık gebelik haberleri alıyorum. Keşke ilk kendi haberimi alsam..

İnşallah canım inşallah çok güzel geçer transferin, inşallah olumlu sonuç alırsın, herşey seni hayal ettiğinden daha mutlu edecek şekilde ilerler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…