2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Eklenmiyor çünkü siz şu an çalışabilir durumdasınız. Doğum izni farklı, yıllık izin farklı, okulların tatili farklı

Ben de 35+2'yim aynı ağrılardan uyuyamadım ama o pelvik ağrısı ben de bayadir var sanırım pozisyonla alakalı kafası aşağıda pozisyona geçince ağrı zorluyor yukarıda olunca kafa bu defa da mideyi sıkıştırıyor her türlü annelik zor

Kızlar günaydın
hepimizin durumu aşağı yukarı ayni
Uykusuz geceler, sürekli wc kalk, sağ sola dönerken zorlama, bel,boyun tutulması bendede var..
Son haftalar kaldı artık kavuşmaya doğduktan sonra da yeni bir serüven ..
En zorlandığım aylar son aylar oldu, ama geçecek bu günler de .
Allahım Sağlıkla, Hayırla kavuştursun hepimizi

Kızlar dün akşam kayinvalidem dediki bebek doğdugu zaman ilk ağzına hurma çekirdeği sürülurse bebek uslu olurmuş aglamazmis ilk defa duyduk kendi babam da diyorki böyle şeylere inanmayin ne alakaymis

Bana da doktor kilo almazsa bebek strese girer ondan alırız demişti korkumdan zorla yumurta yemiştim 2 tane.

Kızlar dün akşam kayinvalidem dediki bebek doğdugu zaman ilk ağzına hurma çekirdeği sürülurse bebek uslu olurmuş aglamazmis ilk defa duyduk kendi babam da diyorki böyle şeylere inanmayin ne alakaymis
Eskiden öyle yapıyorlarmış fakat doktorlar bunun doğru olmadığını söylüyor çünkü alerjik reaksiyon gelişme riskinden dolayı.

25li haftalar civarıydı sanırım o zamanlar baya yoğun yaşamıştım geçmişti sonra ama bu hafta yine hortladı bu ağrılar 3.haftası bu hafta baş aşağı duruşunun ama ağırlaştığı için de olabilir bebişler iyice. O değil mide yanması da oluyor ben anlayamıyorum ne pozisyonda olduğunu eli nerde ayağı nerde her yerden hissettiriyor kendini

Ablam yeğenimin ağzına sürdü ilk doğduğu gün ona da öyle dmeişler amaa yeğenim o kadaar zor bir bebek ki kolik tanısı aldı 6 aylık olmak üzere hala çok zor

Ay birrrr güzel uyuyordum sabah, gece zaten uykusuz geçiyor.
Sağlık Ocağı aradi..
Gelin kalp Atışı dinlememiz lazım diye..
Neyse gittim geldim, emzirme ile alakalı bilgi vs verdiler

Masallahhh
Rabbim sağlıkla Kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
Olsun kilo da alır, hiç üzme kendini
Sağlıklı olsunlarda

Ayy hadi gözün aydınn Allah sağlıkla kavuştursun inşallah çok heyecanlı

Sürecimiz aynı devam ediyor bir ara ben de rahatlamistim o zaman ters dönmüştü şimdi yine doğum pozisyonunda ağrım feci benim de

Maşallah kuzuya olsun o doğunca güzel kilo alır annesi hiç merak etme ay çok heyecanlı haftaya perşembe alıyorsun kucağına hayırla sevinçle gelsin minik kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…