2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimde bi ara şehir değiştirdim tansiyonlarım çıktı o sıra kilo alımı azalmıştı ama sonradan bi haftada 400 gram almıştı şimdi yarın tekrar kontrolüm var bende meraktan ölüyorum bi 2700 olsa içim rahatlayacak artık 🤲🏻😊🤲🏻😊
Sizin en son ne zaman kaç gramdı?

hurma yemek ahududu çayı içmek bunlar doğumu başlatıyor ben hurma ve incir yiyorum aksak yürüyüş yapıyorum merdiven inip çıkıyorum 😊 cinsel birliktelikte öneriyorlar ama ben ona cesaret edemiyorum 🙈
Canım şimdiden yapmaya başlamak mı gerekiyor. Hurma ve Ahududu çayına.Öyleyse ben de başlayayım. Ve ne kadar yemek içmek gerekiyor biliyor musun 🤔

Canım şimdiden yapmaya başlamak mı gerekiyor. Hurma ve Ahududu çayına.Öyleyse ben de başlayayım. Ve ne kadar yemek içmek gerekiyor biliyor musun 🤔
İlk bebisimde doktorum 36 da baslatti bitki caylarina hurmalara perine masajlarina ..vs acilmam.olmayinca 39 da sormustum o kadar sey yaptim hocam nasil acilma olmaz diye doktorda bu isler o kadar kolay degil demisti canim baslayabilirsin bence🥲gunde 3 4 hurma yiyordum 1 bardak bitki cayi perine masaji sicak duş çömelip kalkma cinsel iliski hergun yapiyordum 1 cm acilmadan fazlasini goremedim ben 🥲

İlk bebisimde doktorum 36 da baslatti bitki caylarina hurmalara perine masajlarina ..vs acilmam.olmayinca 39 da sormustum o kadar sey yaptim hocam nasil acilma olmaz diye doktorda bu isler o kadar kolay degil demisti canim baslayabilirsin bence🥲gunde 3 4 hurma yiyordum 1 bardak bitki cayi perine masaji sicak duş çömelip kalkma cinsel iliski hergun yapiyordum 1 cm acilmadan fazlasini goremedim ben 🥲
Hadi ya o kadar yaptığın halde açılma olmamış. O zaman ben de yapayım anca olur belki. Ananas da çok öneriyorlar onu da yiyor muydun. Benim de sezeryan aslında 39. haftanın ilk günü olacak ama Ocak anneleri grubunu okuyorum . Millet dikişsiz epiduralsiz normal doğum yapıyor. Ağrım sızım çok olmazsa öyle de olabilir diye düşünmeye başladım. Bugün 37 ye girdim ben

35. Haftamda doğumu konuşurken normal olacağını düşünüyorum diyip günde 5 hurma bol yürüyüş merdiven çıkma adaçayı ve pilates demişti. 36dan itibaren başladım bi kısmına yapıyorum

Kızlar hastane çantası hazırlıyorum süt sağma makınası koydunuz mu valize yoksa bir gün için gereksiz mi olur koymak
Ben kolostrum pompaya gelmiyor diye biliyorum elektrikli pompa koymadım valize evde bıraktım zaten bir gece yatacağım ama nolur nolmaz mochi koydum nasılsa yer kaplamıyor diye

37. Haftadayım canım şuan 2677 gram dedi 1 hafta da hep 100er gram alıyor hatta geçen hafta almamış demişti doktor
Benimde 35. Haftada 2400 du benimki de ufak ufak büyüyor ama geçen hafta iyi olmuştu kilosu merak etmeyin kilo alıyorsa akımlar iyiyse nst iyiyse yapısaldir üzmeyin kendinizi

Hadi ya o kadar yaptığın halde açılma olmamış. O zaman ben de yapayım anca olur belki. Ananas da çok öneriyorlar onu da yiyor muydun. Benim de sezeryan aslında 39. haftanın ilk günü olacak ama Ocak anneleri grubunu okuyorum . Millet dikişsiz epiduralsiz normal doğum yapıyor. Ağrım sızım çok olmazsa öyle de olabilir diye düşünmeye başladım. Bugün 37 ye girdim ben
Ananasi hurmayi ben bu hamileligimin basindada yedim ama abartmadim tabi 🙈bende kolay olmadi bu iş ama senin bünyeni bilemem🤣37 olmussun artik riski gecti saglikla gelsin bebisin ☺️

Kızlar hurma bildiğimiz iftarda yediğimiz hurma dimi kuru hurma yarın alayım ben de

37. Haftadan itibaren başlayın diyor canım ben şimdilik hurma ve incirle başladım 3 hurma 1 incir yiyorum yarın ahududu çayı alayım dedim ona da haftasonu başlarım merdiven inip çıkmayı her gün yapmıyorum ama 2 günde bir yapıyorum işin doğrusu bebek çok kilo almadan doğsa iyi olur diye düşünüyorum yarın bi bakayım kaç kilo gerçi devlet hastanesinde bazen söylemiyorlar

X