2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Belki 35 haftayla uyumlu anlamında yazmıştır canım çünkü 35 cm olması imkansız şu ann benim doktorun ölçümlere çok güvenmiyorum da 34+6da gittiğimde bana bu haftada çocuğun 2700 civarı olmasını bekleriz demişti

Aynen onu 35+5 yazmış ama cm falan söylemedi
Şimdi bebeğim kaç cm kaç kilo merak ettim

uvercinka65 bugün ben de kan verdim ama sonuçları gösteremedim
Bakteri mi yüksek çıktı nasıl anladı idrar yolu enfeksiyonu olduğunu
Benim bakteri 82 çıkmış

34. de 2400 falandı benimkide canım

B Buffalosos uvercinka65 bugün kısacık rüyamda sizi gördüm kızlar üçümüz kuşadasındayız doğumu bekliyoruz ve hepimizden önce uvercinka65 doğuruyordu panikten uyandım
ay sanırım kalp kalbe karşı bugün seni düşündüm bana da ilaç yazdıklarında çok üzülmüştüm hastalık bi taraftan hamilelik bi taraftan seni çok anladığımı falan düşündüm :) hayırlısı bakalım sağlıkla doğuralım artık çok yoruldum

uvercinka65 bugün ben de kan verdim ama sonuçları gösteremedim
Bakteri mi yüksek çıktı nasıl anladı idrar yolu enfeksiyonu olduğunu
Benim bakteri 82 çıkmış
benim stripte lökosit +2 mikroskobide 22 çıkmış canıım idrarda bu arada bir de yaparken bazen acıyor canım ayrıca aile hekimi de idrar yolu enfeksiyonun var dedi bende yarın araştırmaya gidicem

Bencede faydası var bende son ay hep yerde sildim bi kızım daha var onunla brlikte yer sofrasına otur kalk yerlerde etkinlik yap vs devamlı aktiftim ve açılmam kendiliğinden ilerledi
yarın bi doktora gidicem inşallah benimde bebek kanala girmiştir ve rahim ağzı uzunluğum kısalmıştır

Evet ya evin içinde hareket edince bile yoruluyorum ağlayıp durdum bugün ikisi ağır geldi bana galiba inş hemen geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…