2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Günaydın :KK200:

Sezaryen olacak anneler, doktorlarınız hangi tarihleri planladı paylaşabilir misiniz?

Benim doktorum 38+6'ya kadar yapılması gerekiyor dedi, 34+4'teyiz hala gün vermedi ama başkalarından 37+1 gibi tarihler de duyuyorum
Bizimki 39 dan önce almayı doğru bulmuyorum dedi geç döllenme olmuş olabilir dedi bebek doğduktan sonra bir sıkıntı olmasın dedi öncesinde erken gelmek isterse erken alırız dedi

Kızlar selam, bu akşam çok afedersiniz ishal durumum var ve belim de ağrıyor regl gibi. Ama akşam üzeri canım soslu dürüm gibi bişey çektiği için aylar sonra ilk kez yedim. Muhtemelen ondan kaynaklı diye düşünüyorum ama endişelendim de. Nasıl ayırt edebilirim sizce ya bu ağrı ve ishal doğum belirtisi mi zehirlendim mi acaba
Kesinlikle yedigin dürümden olmuştır canım bende bir kaç defa dışardan döner yedim be zaman yediysen dikkat ettim kustum ve ishal oldum yemiyorum artık

Kızlar selam, bu akşam çok afedersiniz ishal durumum var ve belim de ağrıyor regl gibi. Ama akşam üzeri canım soslu dürüm gibi bişey çektiği için aylar sonra ilk kez yedim. Muhtemelen ondan kaynaklı diye düşünüyorum ama endişelendim de. Nasıl ayırt edebilirim sizce ya bu ağrı ve ishal doğum belirtisi mi zehirlendim mi acaba
Ben de geçenlerde soslu tavuk dürüm yedikten hemen sonra karnıma sancılar girmişti kusmuştum ve ishal olmuştum

Annişler yarın bime bebek ürünleri geliyor ihtiyacı olan kaçırmasın 🌸

Eklentiler

• IMG_6039.png
    IMG_6039.png
    622,9 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_6035.png
    IMG_6035.png
    567,9 KB · Görüntüleme: 79
X