2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ne kaliteli ne de kalitesiz orta kalite diyebilirim. Açıklamasında elit çikolata kullandıklarını yazmışlar ama alakası yok. Bende çok kaliteli birşey beklemeden aldım ama çokta kötü değil idare eder. Kimisi de çok beğenmiş bayılmış herkese aynı çikolata gitmiyor galiba anlamadım 🤷🏻‍♀️
Evet bende hic sanmiyorum elit kullandiklarini elit cikolatanin 250 grami bu fiyatlarda nerdeyse 😁

Kendi doktorumun gözünü seveyim ya nasıl ilgilendi sağolsun
sol tarafımda bir noktada sürekli ağrı vardı sağa sola dönerken yatarken vs şişlikte vardı ben çocuğun kolu falan sanıyordum miyommuş büyümüş ağrı yapıyormuş bastırınca da çok acıyor doktor normal ama ağrı yapar dedi
Böbrek büyümüş ama aşırı büyük değil hortuma gerek yok dedi
Haftayla uyumlu çıktı değerleri artı eksi bir kaç gün oynuyor
48 cm olmuş karın çevresini göremedi sırtını dönmüş tamamen öyle duruyordu kiloya bakamadı
Mantarım çok ilerlemiş içim acıyor resmen fitil verdi
Nstye soktu sancı çıkmadı
Ama ben genel olarak ağrı içindeyim kurtarcam seni merak etme dedi tam 38 de alalım dedi 6 şubata geliyor ama 7 Şubat yapabiliyoruz 38+1 e dayan dedi
Her hafta kontrol var artık haftaya Salı da gidicem 36 da

Kızlar saçma bir soru ile geldim normalde günde 1 kez büyük tuvaletimi yaparım fakat son 4 gündür falan günde 2-3 kez tuvaletimi yapıyorum doğum mu geliyor acaba diye düşünüyorum 🤨 (36 haftalık olduk )

Kızlar merhaba ikili test sonucum çıkmış sonuç ektedir yazıyor hiçbir şey anlayamadım o yüzden ama fri Beta HCG 79.20 çıkmış papp a ise 2,93 ne demek bunlar anlayanınız var mı acaba çok merak ettim hemen doktora da yazdım ama size de yazmak istedim
merhaba nasıl çıktı sonuçlarınız benimde serbest beta 151 papp a 5.62

Kızlar saçma bir soru ile geldim normalde günde 1 kez büyük tuvaletimi yaparım fakat son 4 gündür falan günde 2-3 kez tuvaletimi yapıyorum doğum mu geliyor acaba diye düşünüyorum 🤨 (36 haftalık olduk )
Doğum ile alakalı olduğunu zannetmiyorum çünkü öyle olsaydı 4 günde doğururdun 😁 Beslenme ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Bikaç gündür rüyalarımda hep doğurmuş oluyorum ama hep gezmelerdeyim arkadaşlarımla falan takılıyorum bebişimi hep birilerine emanet etmiş oluyorum bugün kayınvalideme emanet etmiştim mesela,1 haftalık bebeği emzirmek o an aklıma geliyor vicdan azabı çekiyorum bu çocuk ne yedi içti 1 haftadır gidiyim de emziriyim bari diye 🤕 içim sıkılarak uyanıyorum bebeğime üzülüyorum ama bu rüyalar sayesinde iyice idrak etmeye başladım anne olacağımı hayatımın değişeceğini falan biraz tırsmaya başladım çok garip bi ruh hali ya :110:

merhaba nasıl çıktı sonuçlarınız benimde serbest beta 151 papp a 5.62
Merhaba canım benim doktorum risk düşük dedi, başka binrapor daha varmış ona bakarak yorumladı onu ben göremedim sonradan verdi kağıdı. Ama bı risk görünmüyor demişti.

X