2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tamam teşekkür ediyorum direkt attığınızı beğendim aynı mı oldu
Yok aynı olmadı bende bu attığım linkteki ve aldığım ürün arasında kalmıştım siparişlerden bulmak zor geldi sayfaya girince bu model çıktı direkt

Kızlar doğum için plates topunda belli başlı hareketler var ya ona kaçıncı haftada başlıyoruz bilgisi olan var mı
35. Haftadayım doktorum artık yürüyüş merdiven inip çıkma günde 5 hurma adaçayı başlayabilirsin dedi. Ayrıca pilates yapabilirsin dedi canım. Pilates yapıyordum ufak ufak ama haftaya sıklaştırırım gibi

Yok aynı olmadı bende bu attığım linkteki ve aldığım ürün arasında kalmıştım siparişlerden bulmak zor geldi sayfaya girince bu model çıktı direkt
Anladım hayırlısı ile giysinler üstümden yük kalktı resmen şimdi şampuan seti ile mama da aldım mı temel ihtiyaçlar bitiyor

Anladım hayırlısı ile giysinler üstümden yük kalktı resmen şimdi şampuan seti ile mama da aldım mı temel ihtiyaçlar bitiyor
Amin inşallah Mama için acele etmenize gerek yok aslında çünkü her eczanede mama var ihtiyaç durumunda hemencik alınır.

Bu da çok tatlı peki içine iç zıbın aldınız mı yoksa bu kısa kollu yeter mi
Yok ekstra iç zıbın koymadim kendi iç zıbını yeterli. Hatta bu takımı ikiye ayırdım 5’li şekilde battaniyesi ile birlikte hemşireye verilecek hurca koydum. Yedek takımları arasına da kalan parçalardan 1 takım daha yaptım

Çıkar çıkmaz bunu mu vereceksiniz yoksa başka takım mı olacak hani kirlenir diyorlar ya ben hiç hatırlamıyorum o dönemi ya bi de 2. Bebek benim

Çıkar çıkmaz bunu mu vereceksiniz yoksa başka takım mı olacak hani kirlenir diyorlar ya ben hiç hatırlamıyorum o dönemi ya bi de 2. Bebek benim
Şimdi bu 10’lu takımdan 2 ayrı takım oluşturdum 1 takımı battaniyesi ile beraber hemşireye verilecek hurca koydum. Diğer takımını hastanede foto çekinmek için kullanacağım birde ekstra dantelli bir takım aldım foto için, hem isimli hem de dantelli takımı foto çekiminde kullanacağım.

Canım benim gelesi varsa sağlıkla gelsin konuş onunla anlıyorlar duyuyorlar gelmek istiyorsa biz hazırız de şükür riskli zamanları atlattın stres yapma hiç pek aceleci çıktı minik kuzumuz

Tamam anladım o zaman aslında daha güzel olan takımı çekime saklamışsınız zaten o zaman ilk çıkışta ben de bunu bırakayım 5 li yapıp yedeğe de başka 5 li koyarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…