2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Erkenci bebisim bugün 33+2oldu doktora geldik ve baya sanci çıktı sık sık ve yatış verildi her hafta hastanede yatmak beni yordu doktor 1 saat bile kalsa bizim için iyi dedi ama çok kalmaz 1 2 haftaya doğar gibi kesin küvözde kalır mı acaba model yine 0
The analık sayfası var instagramda 35+5 te doğmuş. Kuvöze girmemiş ciğer geliştirici vurulmuş 33. Haftada sanırım. Çok zor o süreç ama iyi olcaksa öyle gerekliyse hiç üzülmeyin. Girer çıkar yeter ki sağlıklı olsun

Ne güzel, nasıl seviniyorum sizlere, imrenmiyorum desem yalan olur ama en çok da dua ediyorum, bebekleriniz sağlıkla gelsin diye. Kritik dönemleri atlattınız, artık doğuranlar bile var aranızda. Maşallah böyle hep hayırla ilerlesin süreçleriniz. Tebrik ediyorum hepinizi. Aylardır yorucu yoğun dönemlerden geçtiniz yokun sonu geldi nihayetinde. İnşallah bundan sonrası da güzel olacak, bir avazda doğurun sağlıkla büyütün. Evlatlarımız vatana millete hayırlı evlatlar olsunlar inşallah. Rabbim yolundan ayırmasın..
Amin canım inşallah Rabbim istediğin vakit sana da hayırla sağlıkla nasip etsin inşallah 🙏

Eşim hastaneye gitti aradı covid olmuşuz dedi gelince öğreneyim test yapmış olabilirler çok kötüydü çünkü üç gündür ateşli odaları ayırdık ama işe yaramadı dün gece bende başladı öksürükle halsizlik çok değişik bir his ciğerden öksürük geliyor resmen burnum açık kemiklerim ağrıyor
Çok geçmiş olsun canım inşallah kolaylıkla çok çabuk atlatırsınız.

Fetal el doppleri ile takip ettim kalp atışları güzel çok şükür ama korktum yani. Şimdi daha iyi hareketleri. Yine aşırı hareketli değil ama yine şükürler olsun hareketli döndüğünü hissediyorum. Sizin nasıl oldu hareketler ve tansiyonunuz
Şükürler olsun 🤲🏻🙏🏻 Benimde hareketlendi ama dünkü gibi değil bi sağım bi solum sisti ayaklarıyla biraz tepikledi şimdi uyuyor gibi tansiyonumu da video açtım dinlerken konsantrasyonumu dağıttım ve 12/8 çıktı 🙈🙊😊🙏🏻🤲🏻

Erkenci bebisim bugün 33+2oldu doktora geldik ve baya sanci çıktı sık sık ve yatış verildi her hafta hastanede yatmak beni yordu doktor 1 saat bile kalsa bizim için iyi dedi ama çok kalmaz 1 2 haftaya doğar gibi kesin küvözde kalır mı acaba model yine 0
Olsun canınızı skmayin benimde doktorum 37 de alacak 🙏🏻😊🤲🏻

The analık sayfası var instagramda 35+5 te doğmuş. Kuvöze girmemiş ciğer geliştirici vurulmuş 33. Haftada sanırım. Çok zor o süreç ama iyi olcaksa öyle gerekliyse hiç üzülmeyin. Girer çıkar yeter ki sağlıklı olsun
Kesinlikle katılıyorum bende kuveze insallah girmez diye dua ediyorum ama oglusumun canı sağolsun sağlığı sıhhati yerinde olsun da Allah ne demişse o olsun ama insallah girmeden kucağımıza alır evimize geliriz 😊🙏🏻🤲🏻

Kızlar hastane çantamı hazırlıyorum hemşireye verilecek olanlara ne koydunuz? Ben bez ıslak mendil hastane çıkışı müslin örtü ve battaniye koydum yeterli mi bir de ağız mendili koydum ekstra
5’li takım, ıslak mendil, 1 adet bez, penye battaniye. Bunlar hemşire için yeterli bence.

Benim galiba 2 hafta oldu hazırlayalı ya bekliyor öyle bende 33 hafta oldu benim ama bakalım haftaya gidecem.benim bebis ne alemde çok.merak ediyorum yüzünü görmek.isyiyorjm.ama gostermiyor

X