2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Test yapmış mı peki bulgulardan mı öyle karar vermiş
Eşim hastaneye gitti aradı covid olmuşuz dedi gelince öğreneyim test yapmış olabilirler çok kötüydü çünkü üç gündür ateşli odaları ayırdık ama işe yaramadı dün gece bende başladı öksürükle halsizlik çok değişik bir his ciğerden öksürük geliyor resmen burnum açık kemiklerim ağrıyor

Kızlar hastaneye vs gidiyoruz mutlaka maskesiz gitmeyin herkes hasta 🤢 ben takmadım hiç belki de benden bulaştı kuluçkadaydı bilemiyorum hastanede çok vakit geçirdim ister istemez , maskede takmadım

Kızlar merhaba bebeğinde FL geriliği olan var mı? diğer ölçümleri normal haftasıyla uyumlu çıktı ama ben 32. haftadayım 30 haftayla uyumlu çıkıyor Fl. Lütfen bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi? Daha önce normaldi hep, bazen yine 1 hafta falan gerilik oluyordu sonra yakalıyordu falan bu şekilde geldik. Ben bu son 2 haftadır yediklerime pek dikkat edemedim vitaminlerimi düzenli alamadım ondan olmuş olabilir mi? morelim cok bozuk. 32+0'ım 40 cm miniğim.
benim de en başından beri geride başta diğer değerleri de gerideydi detaylıdan sonra kafa falan öne çıktı fl hala 1 hafta geride. Açıkçası takmıyorum yeterki her hafta geride kalmasın 3 4 haftadan sonrası ciddiymiş. İlk kızım 40. haftada 49 cm doğdu biz de çok uzun boylu değiliz yakında 5 yaşına girecek persantilde ortalama bir boyu var yani en fazla 2 3 cm küçük doğacak dert etmeyin

Eşim hastaneye gitti aradı covid olmuşuz dedi gelince öğreneyim test yapmış olabilirler çok kötüydü çünkü üç gündür ateşli odaları ayırdık ama işe yaramadı dün gece bende başladı öksürükle halsizlik çok değişik bir his ciğerden öksürük geliyor resmen burnum açık kemiklerim ağrıyor
Evet sende kaç gündür kötüyüm diyorsun umarım sana bulaşmamıştır ya

Ne güzel, nasıl seviniyorum sizlere, imrenmiyorum desem yalan olur ama en çok da dua ediyorum, bebekleriniz sağlıkla gelsin diye. Kritik dönemleri atlattınız, artık doğuranlar bile var aranızda. Maşallah böyle hep hayırla ilerlesin süreçleriniz. Tebrik ediyorum hepinizi. Aylardır yorucu yoğun dönemlerden geçtiniz yokun sonu geldi nihayetinde. İnşallah bundan sonrası da güzel olacak, bir avazda doğurun sağlıkla büyütün. Evlatlarımız vatana millete hayırlı evlatlar olsunlar inşallah. Rabbim yolundan ayırmasın..
Gönül isterdi ki hep beraber süreci tamamlayalım, kayıplarımız hepimizde yürek sızısı olarak kaldı inşallah Rabbım sizlerin de kucaklarinizi boş bırakmasın dualarımızda olacaksınız özellikle sezaryene girerken sizler için dua edecegim

Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin ikinize de

Kızlar ben daha 10 Lu hastane çıkışını almadım . Ne alayım, öneriniz var mı ?

Ne güzel, nasıl seviniyorum sizlere, imrenmiyorum desem yalan olur ama en çok da dua ediyorum, bebekleriniz sağlıkla gelsin diye. Kritik dönemleri atlattınız, artık doğuranlar bile var aranızda. Maşallah böyle hep hayırla ilerlesin süreçleriniz. Tebrik ediyorum hepinizi. Aylardır yorucu yoğun dönemlerden geçtiniz yokun sonu geldi nihayetinde. İnşallah bundan sonrası da güzel olacak, bir avazda doğurun sağlıkla büyütün. Evlatlarımız vatana millete hayırlı evlatlar olsunlar inşallah. Rabbim yolundan ayırmasın..
Canım benim tüm duaların misliyle sana dönsün umarım. En güzel zamanda seni en mutlu edecek şekilde güzel haberini alacağız inşallah. 🙏

Benim de epigastrik ağrım oldu bir süre geçmedi. Sonra karnım kasıldı belim ağrıdı. stres yaptım ta 16/9 olmuş. Sonra bekledim dinlendim sakinleştim 13/8. Birden çıkıyor benim de, çok şükür düşüyor hemen ama gerçekten stresli oluyor
yükseldiğini nasıl anlıyorsunuz bir değişiklik oluyo mu sizde ?

Yandık eşim hastaneye gitmişti covid demiş doktor çok panik oldum bisey olmaz dimi 😰😰 onun 2 doz aşısı var ben hiç aşı olmadım Allahım bebeklerimizi bizi korusun of
Ben de tam covid olmuş olabilirsiniz diyecektim ama merak etme insallah Allah’ın izniyle hiç bi şey olmaz hatta bebeğin de bağışık doğar Allah’ın izniyle parol ile rahatlamaz ve öksürük geçmez nefes darlığın olursa göğüs hastalıkları uzmanına mutlaka görün inhaler tedavi başlarsa rahatlarsın merak etme tedirgin olma 😘

X