2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kaçıncı haftadasiniz cnm bende daha hazrlamadim ama 32.haftamdayim bakalim
Canım 35+4 haftadayım bugün hurçlara koydum hemşire için: 2 bez ıslak mendil. Bir takım 5 li hastane çıkışı içine ekstra beyaz sıfır kol atlet bir müslin örtü ve ince battaniye 2 ağız mendili koydum. Bir başka hurca tulumlu yeni doğan takımla yine beşli hastane çıkışı koydum ekstra iki atlet koydum biri kısa kollu biri sıfır kollu. Ekstra ağız mendilleri ve battaniye koydum bir de onları da biz kullanırız diye

Kızlar hastane çantamı hazırlıyorum hemşireye verilecek olanlara ne koydunuz? Ben bez ıslak mendil hastane çıkışı müslin örtü ve battaniye koydum yeterli mi bir de ağız mendili koydum ekstra
Beşli takım (alt,üst, çorap şapka eldiven bir de ağız mendili boynuna takılanlarda ) , beşli takımın içinde zıbın yoktu bir tane kolsuz zıbın, alt açma ve bez, penye battaniye

B Buffalosos canım ne yaptın bilgilendir bizi
Yatıyorum ateş yok canım şükür doktoruma yazdım sadece yat dinlen ve bol sıvı al dedi ateş olur ve düşmezse gel göğüs hastalıklarına göndereyim dedi şimdilik ateş yok vicks sürdük ayaklarıma sırtıma vitamin içiyorum parol içiyorum

Bir de şey soracağım sizlere ateş ölçer ne aldınız evde bir tane var diye almamıştım ama çalışmıyor eski bisey çıktı
Hemen alayım

Yatıyorum ateş yok canım şükür doktoruma yazdım sadece yat dinlen ve bol sıvı al dedi ateş olur ve düşmezse gel göğüs hastalıklarına göndereyim dedi şimdilik ateş yok vicks sürdük ayaklarıma sırtıma vitamin içiyorum parol içiyorum

Bir de şey soracağım sizlere ateş ölçer ne aldınız evde bir tane var diye almamıştım ama çalışmıyor eski bisey çıktı
Hemen alayım
Benim.ohlumdan kalma var bide e bebekten bebek bakim urunleri varyq tarağı tırnak.makasi falan onun içinde de var

Canım 35+4 haftadayım bugün hurçlara koydum hemşire için: 2 bez ıslak mendil. Bir takım 5 li hastane çıkışı içine ekstra beyaz sıfır kol atlet bir müslin örtü ve ince battaniye 2 ağız mendili koydum. Bir başka hurca tulumlu yeni doğan takımla yine beşli hastane çıkışı koydum ekstra iki atlet koydum biri kısa kollu biri sıfır kollu. Ekstra ağız mendilleri ve battaniye koydum bir de onları da biz kullanırız diye
Onları bende koydum.ayti olarak yedek olsun diye

Hemen alayım
Bebek için beurer marka ateş ölçer aldım kulaktan ölçmek için. Kendiniz için koltuk altı ateş ölçer alabilirsin çoğu yerde bulunuyor ya da bebeğe ateş ölçer aldıysan onu da kullanabilirsin.

Kızlar depend aldınız mı ilk gebelik olduğundan tecrübesinin kendim için neler alıp koymam gerekiyor çantama şu hasta bezi oluyor kare onlarda gerek varmı

Kızlar depend aldınız mı ilk gebelik olduğundan tecrübesinin kendim için neler alıp koymam gerekiyor çantama şu hasta bezi oluyor kare onlarda gerek varmı
Ben depend aldım ekstra olarak dependin içine koymak için lohusa pedi aldım kıyafetlerim kan olmasın diye garantiye alayım dedim 😁

Yandık eşim hastaneye gitmişti covid demiş doktor çok panik oldum bisey olmaz dimi 😰😰 onun 2 doz aşısı var ben hiç aşı olmadım Allahım bebeklerimizi bizi korusun of
Çok geçmiş olsun 🥺🙏🏻

Erkenci bebisim bugün 33+2oldu doktora geldik ve baya sanci çıktı sık sık ve yatış verildi her hafta hastanede yatmak beni yordu doktor 1 saat bile kalsa bizim için iyi dedi ama çok kalmaz 1 2 haftaya doğar gibi kesin küvözde kalır mı acaba model yine 0
Çok geçmiş olsun 🙏🏻 🤲🏻 inşallah küvezde kalmaz bir iki haftaya risk biter dedi benim doktorum 🤲🏻bende 33+1 deyim .

X