2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Başka ne yapabilirim acaba dedim evde olmaya da alışık olmayınca

En güzeli son zamanlarımız bol bol yatalım yatıp dinlenmek en güzeli şu an

Kızlar merhaba bir sorum olacaktı bugun doktora gittim kendi doktorumdan farklı bir doktor rahim agzımı 30 mm ölçtü 10 gün önce 43 mm ölçülmüştü acaba kısaldı mı dedim hayır rahim agzı kapalı iyi dedi sonra kafama takıldı kendi doktoruma gittim durumu anlattım o da 5 cm 50 mm ölçtü doktorlar arasında böyle fark oluyormu

Bende bugün gittim canım bana bunun bilgisini vermedi Dr, bişey olsa söylerdi herhalde

Bizim de bir köpeğimiz var :) Tarkan Özvardar'dan destek aldık köpeğimiz evin içinde ve bizimle yatıyor çünkü. Şu video da çok açıklayıcı:
Siz şimdiden puset ve bebek arabası ile alıştırma yürüyüşlerine başladınız mı? Yoksa doğum sonrasında mı planlıyorsunuz?

Ben şu instagramda ahkam kesen akıl veren tayfaya aşırı sinir olmaya başladım ya onu yapmayın şunu yapmayın eh yeter be yürüteç almayınmış valla çoğumuz yürüteçle büyüdük alıcam banane gezsin peşimde kucağımda tutup fıtık mı olayım ya bugün isyan modundayım

Benimde biraz kitap okuma dışında boş boş geçiyor da extra bi şey yapan varsa fikir olsun diye sordum

Ben kendi işimizi yaptığım için izne ayrılamadım, mecbur işe gidip geliyorum ama o kadar çok ve hızlı yoruluyorum ki anlatamam. Çoğunlukla erken çıkıyorum ama 6ya kadar kalmam gereken günlerde eve gelir gelmez uyuyakalıyorum. Bu 32.hafta itibariyle izin alma işinin kesinlikle varmış bir alametifarikası. Hamilelikte bahsedilen "ağırlaşmak" bu haftalardaki yorgunlukmuş meğerse...

Dhhdjsjs bi tane kadın böyle bi video çekmiş dayanamadım yürüteç aldım diye, linç yedi sürekli olmamak kaydıyla ben de alabilirim koyabilirim içine diye düşünüyorum. Tam kundak yapılmamalı ya da bebek yüzüstü yatırılmamalı, hep sağa sola destekli yatmalı gibi ciddi sağlığı etkileyen şeyler dışında ben de esnek olunması taraftarıyım. Yürüteç normal yürümeye başlayınca bi miktar parmak ucu basmaya neden oluyor ama geçiyor o bence bir iki aya.

Yani doktorun daha iyi bilir tabi ama ben o şekilde atlattım açılmadan dolayı sonradan enfeksiyon kaptım bi de bidaha yattım falan.. Dikkat et kanamalarına bak bi de hep yat yürüyüşler bana yasak

Bir şey olması değil aradaki fark neden oluyor onu anlamadım ben elbette bir şey olsa söylersi ama kısalması bir şey olacagı anlamına da gelir
Makinenin ayarıyla alakalı canım hani Gözümüz görmüyor diye ekranı büyütüyoruz ya onlarında ölçüm dereceleri var, bir de eski makine yeni makine ayrımı da olabilir... Haftanız kaç bilmiyorum ama değerler normal gibii...

O videoyu gördüm ben de beğendim en iyisi valla bence kolaylık mutfakta tuvalette gelsin peşimden diğer türlü hep kucakta olmak isteyecek 4 aylık bebeği zor tuttum kucağımda belim ağrıdı resmen

Yapmayın diyenlerin hepsi daha da kötülerini yapıyordur emin ol bana gore annenin psikolojisi daha onemli anne iyi olsun ki bebekte iyi olsun hersey dozunda kullanilmali bence tv bile

19. Haftadayım canım daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…