2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar kimler kalacak yanınızda doğumda bir de ne kadar süre evde de kalınacak yoksa evde tamamen eşiniz ve siz tek mi olacaksınız
Benm herzmnki destekcm eşimden sonra annemler kendi ailem hastanede ilk kızımda annemle teyzem kalmıştı ama teyzem smdj kalamz yatalak hastası var annem kalır inşallah evde de belli bir süre bırakmaz

Kızlar kimler kalacak yanınızda doğumda bir de ne kadar süre evde de kalınacak yoksa evde tamamen eşiniz ve siz tek mi olacaksınız
Bana kimseden hayır yok eşim bir süre izin alacak tek kalacağız evde.Annem doğuma gelirse gelir gider sonra.Kalsa da faydası olmayacak çünkü

Bizde de tam tersi. Ondan esmer mi sarı mı olacak ordan anlarım diyordum seyrek saçları uçuşuyordu anlayamadım boynunda kordon var mı diye bakarken ensesindekiler suda uçuyordu öyle görebildik

Annenin senin yanına gelmesindense senin onun yanına gitmek için sebebin neydi çok merak ettim ya

Ben mesela öyle 40 gün falan kimsenin yanımda kalmasını istemiyorum buna alışmak da kötü olur kendi açımdan ..
10. 15 gün yeter,
İki kişi yetebilmek için eşimle biraz el.ele vermek gerekiyor.
Bakalım inşallah akıllı uslu, gazsiz olurlar da zorlanmayiz
Ahahha boyle deyip bebekle anneme yerlesiyormusum

Kızlar herkes hasta ya eşim de sabah ateşlendi gitmedi işe salonda takılıyor ilaç verdim iyi geldi ama demin Kv aradı o da fena hasta kendimi nasıl korurum bilmiyorum İns bulaşmaz vitamin içiyorum meyve sebze besleniyorum bakalım

Benim de 19. Ocak tam 36+0 dogum 16 Şubat gözüküyor ama 1 hafta önden gidiyor bebiş erken gelir mi bilmiyorum
Valla benim bebiş hep zamanında çıkıyor ölçüleri ne ileri ne geri, ama ben şimdiki batma ve bel ağrılarımla sanki ocak sonu doğuracakmışım gibi yani 37. Hafta civarı

Kızlar emzirme koltuğu ve baybnest alan var mı ?
Birde kurutma makinesi olarak hangisinden memnunsunuz ?
Emzirme koltuğu bazen hayat kurtarıcı oluyor(Bebek sadece kucakta uyuyan bebek olursa) çok daha konforlu oluyor başka şeylere göre.babynest almıştım fazla kullanamadım sadece kucakta durunca inşallah kızım durur babynestte ve ana kucağında
hanımlar ana kucağı aldınız mı? Alanlar hangi marka aldı?
gulz aldım 1000 tl idi 1500 olmuş şimdi

Annenin senin yanına gelmesindense senin onun yanına gitmek için sebebin neydi çok merak ettim ya
Annem çalışıyor çünkü
Bir de çalıştığım yer perifer ve küçük bi hastane şansıma Perinatolog vardı o takip ediyordu ama onunda mecburisi bitti ve sağlık problemi sebebiyle ayrılmak zorundaydı geri kalan ne hastane ve ortamına ne de hekimlere maalesef ki hekim olmama rağmen güvenemedim ayrıca da çocuğumun doğum yerinin orası da olmasını istemedim açıkçası bu sebeple kendi memleketime geldim

Cinsiyetiniz ne oldu peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…