2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin. Burası şubat grubu. Sanırım eylüle mi denk gelecek senin doğumun eylül grubuna katılabilirsin

Kızlar pişik önleyici krem kullanmaya hemen başlamamız gerek mi sonra pişik olunca daha zor olur diyorlar siz ne aldınız pişik önleyici olarak
Ben weleda marka aldım alman markasıymış çok fazla iyi yorum vardı aldım. Her bez değiştirmeye değil de her gün sürsem mi diye düşünüyorum bir iki kere
Ben kestirdim büyüklerin batıl inancı yüzünden sordun sanırım ben kestirince annem falan surat astı ama bana saçma geldiği için kestirdim.
Kızlar kimler kalacak yanınızda doğumda bir de ne kadar süre evde de kalınacak yoksa evde tamamen eşiniz ve siz tek mi olacaksınız
Hastanede en işime yarayan kişi annem olacağı için onu seçtim. Eşim bebeği kucaklayamam deyip duruyor bir de onu eğleymem doğum sonrası evde de annem kalacak o uzun süre kalmayı planlıyor ama ben 3 kişilik hayata adapte olmak için gitmesini istiyorum. 2 hafta yeter diye düşünüyorum

Bugün kontrolde oğluşumu gördüm gösterdi yüzünü bal yanağım doktor 3 hafta önce 600 gram alması lazım demişti 480 gram almış biraz canım sıkıldı. Muzu bırakmıştım şekerden dolayı doktor muzlu süt iç kilo yapsın zayıf bebek daha zor gebelik şekerinden kilo alana göre dedi. 2500 48 cm olmuş

10 gün sona tekrar çağırdı doğum tarihimiz yine netleşmedi. Bebek sakin gelmeye niyeti yok rahim uzunluğu 33 açılma da yok bekleyelim dedi. Şubat başında da alırız dedi bakalım. Anestezi uzmanıyla tanıştıracakmış haftaya ve ameliyat için önden kan testi istedi kızlar

Bende mustela ile incia gördüm pişik olunca iyileşmesi daha zor olur diyorlar
Ben bepantol'ünkini aldım pişik önleyici olarak. Bir de hindistan cevizi yağı alacağım. Gebe okulundaki ebeler saf zeytinyağı da sürülebileceğini söylemişti. Pişik olursa sudokrem ve arada mustela kullanırım diye düşündüm. Mustela çok pahalı ve diğerlerine göre çok çok iyi olduğunu düşünmüyorum ben.

Ultrasondan bebeğin saçlarını gördük tel tel ya kalbim eriyor her parçasına ben çocuk sevmeyen biriyken buna dönüştüm
Ya ne güzel ultrasonmuş o ya sıpa dün hiç yüzünü göstermedi hasret kaldım burnumda tütüyor pamuk tenlim acaba benimki de saçlı mı çok merak ediyorum ben kel bebekmişim ama eşim saçlı doğmuş kime çekti acaba

Kızlar kimler kalacak yanınızda doğumda bir de ne kadar süre evde de kalınacak yoksa evde tamamen eşiniz ve siz tek mi olacaksınız
Ben zaten memlekete annemin yanına geldim
Hastanede eşim kalsın istedim
40 i çıkana kadar annemin yanında kalıp sonra kendi yaşadığım şehre gideceğiz burda da bi kırk kutlarız sonra da gittiğimde çalıştığımız yerde kutlarız dedim

Canım benim ilki de çok saçlı doğdu. Ama sonradan o saçlar hep döküldü. Yani kel olsa da farketmez ilk saçlar kalmıyor

Canım benim ilki de çok saçlı doğdu. Ama sonradan o saçlar hep döküldü. Yani kel olsa da farketmez ilk saçlar kalmıyor
Ben baya siyah siyah saçlı doğmuşum sonradan da onlar durmuş uzamış açık kumral olarak devam etmiş bazen duruyo, kardeşimin de dökülmüştü mesela çok değişiyor bebeğe göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…