2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Baştan sona her anı güzel ve her anı ayrı sıkıntılı

Baştan sona her anı güzel ve her anı ayrı sıkıntılı
Evet ya ve herkes içerdeyken daha kolay diyor :)
Biz de eşimle sık sık ebeveynliğin ne zor olduğunu konuşur olduk. Biz daha bir tane çıkarıp meydana koyamadık bizim anne babalarımız bizi sağlıkla bu günlere erdirmiş. Hakları ödenmez gerçekten, insan yaşadıkça anlıyor. İnşallah bizler de anne babalarımız gibi çocuklarımızı sağlıkla kucağımıza alıp onlar gibi torun beklediğimiz günlere ereriz

Yok o zamanları deli olmadan atlattığıma seviniyorum. 10 lu haftalar fena sıkıntılıydı ruhen benim için

Ayyy bende vallahi. Oğlum hadi uyku zamanı diyorum
Baya güzel sert vuruyor ya da hareket ediyor neyse artık

Biri sormuştu takip ettiğim doktorlardan biri kundakla ilgili yazdığı. Ben uyku tulumuna birkaç ay sonra geçicem tercih meselesi tabi
Ben sormuştum tulumun önerilmeme sebebini. Benim aldığım zaten kundaklı torba uyku tulumu, onlar yenidoğanlar için oluyor zaten ben daha uyguna almıştm pahalanmış

Eklentiler

• IMG_5573.png
    236 KB · Görüntüleme: 46
Canlar 34+1 deyiz benim karnima igneler batiyormus gibi kasiniyor ya, var mi aynisini yasayan? Sebebini bilen?

Benim çocuk sağ tarafımı çürüttü ya kafası göbeğimin altında poposu sağ kasığımda ayakları sağ boşluğumda karnım resmen sağa doğru yamuk bi ben mi böyleyim
Benimde Sağımda ama baş aşağı pozisyonda sizin tam tersi bende karnımın sağa yamuk olduğunu hissediyorum

Acaba su azar azar gün gün gelir mi bugün su sanıp korktum idrara da pek benzetemedim. Birden altıma kaçırıyor gibi oldum baya iç çamaşırım ıslandı. Bebek hareket ediyor ondan doktora da gitmedim
İhmal etmeyin bu tarz şeyleri.Hastanede lavabodan kalkarken idrar sandığım bu durumda su azalmış bende.böyle bir durum yaşıyorsanız ihmal etmeyin doktorunuzu bilgilendirin öyleyse de içiniz rahat eder en azından bilirsinşx

Gerçekten öyle Allah onlardan razı olsun yaşamadan bilinip görülmez elbette ama bana da en kolay kısmı hamilelik kısmı gibi geliyor. Sıkıntılar problemler yaşasakta çocuk doğup büyüdükçe sorunları sorumlulukları da artıyor. Allah baştan sona yardımcımız olsun inşallah

Günaydınlar herkese 36+0da doğum iznine ayrıldım, mesleğim mağazacılık aksama kadar ayak üstüne deli tepek bir sürü insan sonuna kadar dayanamadım artık yeni nesil grip virüsüne yakalanmışım meğer son zamanlarımda nerdeyse 1 haftadır onunla uğraşıyorum 2 kere korona geçirdim; hamilelikten midir bilmem bu grip daha kötü vurdu beni aman güzel kadınlar dışarı çıkarken mutlaka koruyun kendinizi. Çarşıda pazarda vs gerekirse maske takın.
Allah’a çok şükür bebeğim içerde çok hareketli onun için endişelenmiyorum en son 35+5de 2700 gramdı.1 hafta civarı geri diyor doktorumuz Ufak bi kız olacak sanırım çünkü günde 3 öğün protein tüketmeme rağmen haftada 150-200 gramdan fazlasını almıyor boya gidiyor 51 cm ölçüldü en son

Kızlar günaydın, baskalari rüyalarında doğum yaptığını vs görür ben ise bebegim doğmuş ama beni sevmiyo istemiyo onu görüyorum psikolojim bozuldu 2dir ustuste aynı rüyayı görünce birinde diyoki bana beni niye doğurdum sen, ağlıyorum üzülüyorum falan. Bu gece de ben seni istemiyorum diyo teyzesinin adını soyluyo durmuyo bende. Uyaninca da etkileniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…