2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Dogru soyluyorsun canm bu cok yoruyor insani ben cok yoruluyorum sahsen bazen anksiyetem aziyor aklima neler geliyor cok korumaci oluyorum.Gecen gunlerde biraz daha relax olmayı denedim bu sekilde olmaz diye annemgilin orda elini sobaya degdirdi parmagi yandi birde mandalina kacirdi boğazına mosmor oldu gelde takılma simdi

Ben sadece çocuk konusunda değil hayatımdaki her alanda çok takıntılıyım obsesiflik var biraz ve gerçekten çok yorucu oluyor. Haklısın takılmakta ama bu tarz acil durumlarda soğuk kanlı kalmakta fayda var eminim çok zordur ama işte elinden geldiği kadar.

Acaba su azar azar gün gün gelir mi bugün su sanıp korktum idrara da pek benzetemedim. Birden altıma kaçırıyor gibi oldum baya iç çamaşırım ıslandı. Bebek hareket ediyor ondan doktora da gitmedim

Biri sormuştu takip ettiğim doktorlardan biri kundakla ilgili yazdığı. Ben uyku tulumuna birkaç ay sonra geçicem tercih meselesi tabi

Eklentiler

• IMG_20240106_232414.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 91
Benim de deşti sağ tatafı ama haliba ayaklarıyla yapıyor kafa aşağıda çünkü. Ama çok hoşuma gidiyor. Oraya dokunuyorum o da karşılık veriyor resmen ona dokunmuş gibi hissediyorum
Yaa tatlışlar benimki de öyle ayağını dayıyor gerdiriyor canım yanıyor ama dokunuyorum dayadığı yere çekiyor ya da karnıma dokunduğum yerde hareket ediyor

Acaba su azar azar gün gün gelir mi bugün su sanıp korktum idrara da pek benzetemedim. Birden altıma kaçırıyor gibi oldum baya iç çamaşırım ıslandı. Bebek hareket ediyor ondan doktora da gitmedim
Birden geldiğinde tutabiliyosan su değilmiş o. Kontrolün ne zaman yakında mı

Eğer çok su içiyorsan idrarım su gibi geliyor benim kaçırdıysan su gibi de gelmiş olabilir

gerçekten şansa denk gelmiş . Aniden azalmıyodur heralde değil mi zamanla azalıyodur. Yeni korkum bu oldu artık. Hepimiz bi sağlıkla doğursak ya
Ay korkma ben o gün hiç korkmadım panik bile olmadım hatta dedim iyi ki bugün bekleyemezdim ben herkeste kötü şeyler yaşamıyor iyi düşün güzel olsun. Su hakkında hiçbir şey bilmiyorum inan . Belki benim daha önce azaldı çok sık dr gidemiyordum pandemi vardı. Az kişiyi kabul ediyordu. Sokağa çıkma yasağı da vardı kafamıza göre çıkamıyorduk randevusuz. O yüzden seni yönlendirmek istemem

Hiç bilmiyorum onu genelde hep bir anda boşaldığını söylüyor hatta nişan geldiğini. Bende ıslanma olmadı. Belki doğum yaklaştığı için azaldı. Dr zaten her seferinde ölçüyor ama son zamanlarda sık kontrole gitmek faydalı bence .

Resmen yeni fobim yüklendi hayırlısı ile bi doğursaydık ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…