2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bakıyorlar canım 1 saattir bende de var ara ara sancı oluyor .Gidiğ gitmemek arasında kararsız kaldım .Ayrıca rahmime iğne batar gibi oluyor

Eğitim ve araştırma hastanesi varsa yakınında oralar daha iyi oluyor canım ebe kadın dogum doktoru hepsi oluyor şanslıysan da iyi birisine denk gelirsen cok cok ilgileniyorlar

Bende suyu kettle’da kaynatıp tencereye boşalttım kettle’ın kireç filtresi var 5 dk ocakta kaynattım ertesi gün kurudu bir baktım bütün malzemeler bembeyaz olmuş
Malesef hoop bastan sabunla yika sonra tekrar kaynat ocağami yanarsin iki iş yaptiginami

Malesef hoop bastan sabunla yika sonra tekrar kaynat ocağami yanarsin iki iş yaptiginami
Ben tekrar bebek bulaşık deterjanıyla yıkadım bir daha kaynatmadım zaten kaynadı sende tekrar kaynatmasaydın keşke Hiç sorma iki iş oldu

Eğitim ve araştırma hastanesi varsa yakınında oralar daha iyi oluyor canım ebe kadın dogum doktoru hepsi oluyor şanslıysan da iyi birisine denk gelirsen cok cok ilgileniyorlar
Maalesef iki eğitim hastanesi de 1bucuk saat mesafede küçük yerdeyim sadece devlet hastanesi var ama tabi acil bir şeyde direkt aydın ya da izmire sevk ediyorlar bazen özlüyorum İstanbul’da yaşıyordum her şey elimin altındaydı küçük yere evlenip gelince kaldım böyle

Ben de küçük bir yerde yaşıyorum ve devlet hastanesinde mutlaka acilinde kadın doğum oluyor bizim . Ki bence hepsinde bulunmalı gece ani doğumu olan insanlar ne yapıyor ki

Paranoyaya bagliyorum bi sure yapmadigim zaman Annelik delilik gercekten ya
Evet annelik delilik gerçektende Bende de obsesiflik var ama erken doğum riskim olduğu için tekrar kaynatmakla uğraşamadım açıkçası temizlenmiş gibide hissediyorum yeter ya çok takıntılı olmakta iyi değil

Benim çocuk sağ tarafımı çürüttü ya kafası göbeğimin altında poposu sağ kasığımda ayakları sağ boşluğumda karnım resmen sağa doğru yamuk bi ben mi böyleyim
Benim de deşti sağ tatafı ama haliba ayaklarıyla yapıyor kafa aşağıda çünkü. Ama çok hoşuma gidiyor. Oraya dokunuyorum o da karşılık veriyor resmen ona dokunmuş gibi hissediyorum

Kızlar suyun azaldığını ya da bittiğini nasıl anlayabiliriz ki belirtisi oluyor mu acaba
Onu sen anlayamazsın şayet suyun gelmediyse. Benimde ilk çocukta aynı olmuştu. Suyum yoktu Sancım vardı. O yüzden oğlumun nabzı düştü yaşam tehlikesi olduğu için acil hemen sezeryana aldılar. Ben bunları rutin kontrole gittiğimde yaşadım 37 hafta da

Valla milletin çocukları sokakta bağışıklığı bizden daha iyi biraz rahat olmak lazım ama çok zor

İç çamaşırda ıslaklık falanda mı olmuyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…