2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim çocuk sağ tarafımı çürüttü ya kafası göbeğimin altında poposu sağ kasığımda ayakları sağ boşluğumda karnım resmen sağa doğru yamuk 😵‍💫 bi ben mi böyleyim
Yalnız değilsin aynı ben de böyleyim benim de kafayla sağ üstü ayaklarla sol altı delmek üzere

Güzel anneler öncelikle iyi akşamlar. Hepiniz çok çok tecrübeli oldugunuz için aranıza ufaktan bir sokuldum ☺️ bir sorum olacak ben yeni hamileyim reglime 5 gün kala çatlama gördüm ve adet olmadım şüphelendim bende 27 aralıkta kan verdim 0.1 çıktı negatifti 30 ocakta test yaptım çift çizgi çıktı ama silik çıktı baya yaptım 2 ocakta tekrar verdim 48 çıktı 4 ocakta tekrar verdim 112 çıktı iyi dimi sizce geç döllenme oldu dimi
Evet geç döllenme olmuş 🤗 hayırlı olsun 😍😍 2 güne bir sağlık ocağında kan verin en az %60 artması önemli 2-3 katta artabilir değer

Ya benim göğüslerim zaten küçüktü öyle çok da büyümedi. Ucu da öyle videolarda karşıma çıkanlar gibi değil. Korkmaya başladım emziremicem tutamıcak diye. Şartlanmak istemiyorum buna ama silikon meme ucu alcam galiba
Meme ucun azda olsa varmi hic mi yok canm.emdikce büyüyor ama hic olmayanlara sagim ve uç cikartici oneriyorlar

Kızlar devlet hastanesi aciline gidince ağrım var dediğimizde nst ye bakıyorlar mı
Özele gitmek istemiyorum yalancı sancılar için
Eğer ciddi sancı çıkarsa kendi doktoruma haber verir giderim diyorum ara ara ağrı yokluyor kasıklarımı

Kızlar devlet hastanesi aciline gidince ağrım var dediğimizde nst ye bakıyorlar mı
Özele gitmek istemiyorum yalancı sancılar için
Eğer ciddi sancı çıkarsa kendi doktoruma haber verir giderim diyorum ara ara ağrı yokluyor kasıklarımı
Kizimda gittim canim alttan muayene ettiler bebegede bakti nst cekti bide idrar almislardi

Canım Philips in emziğinin kutusunda kullanım süresi yazıyor mu? Ben bibs aldım eczanedeki kadın kauçuk olduğu için 4-5 hafta kullanım süresi dedi. Silikonların daha mı uzun
Ayy ona hiç bakmadım desem. Kutuyu da atmıştım..
Ama kauçuk emzikte sanırım sürekli değişim gerekiyor muş şişiyor diye duymuştum

Kizlar kaynatma islemini icme suyuyla yapin tavsiyem bi kere cesme suyuyla yapmistm kirec bembeyaz yapti 🤷‍♀️
Bende suyu kettle’da kaynatıp tencereye boşalttım kettle’ın kireç filtresi var 5 dk ocakta kaynattım ertesi gün kurudu bir baktım bütün malzemeler bembeyaz olmuş 🤦🏻‍♀️

X