2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar doktorların yazdığı bu suda eritilen magnezyum dışında hap şeklinde magnezyum alan var mı hangi markayı kullanıyorsunuz
Ocean extramag threoG kullanıyorum ben. Normalde ben de kendim suya eriyenden alıyordum kadın doğum doktorum bunu önerdi ama siz yine de danışın doktorunuza

Orzax ocean mag kullanıyorum. Doktorum önerdiği için bu markayı kullanıyorum
Screenshot_20240106_202955_Hepsiburada.jpg
@Bercestesm görseli bu mu ?

Canım ben çantalı babynestten aldım hemde reflü yatağı gibi bir tarafı daha yüksek ikisini almaktansa öyle birşey alabilirsin.Fiyatı baya yükselmiş ben 400e almıştım
Eğimi falan nasıl ? Bana pek eğimli gelmedi reflü yatağı olarak nasıl kullanılıyor acaba

Bunu ben de merak ediyorum doğum yapan arkadaş kendine biraz gelsin sorayım diyordum. Azar azar geliyor da anlaşılmıyor mu acaba?

Ya da emilme gibi bir durum mu oluyor
Ya da bebeğin sindirim sistemiyle mi alakalı bir sorun oluyor. Sonuç olarak amniyon sıvısı bebeğin idrarı. Ama şey demişti karın ağrım var demişti doğum yapmadan önce

Benim çocuk sağ tarafımı çürüttü ya kafası göbeğimin altında poposu sağ kasığımda ayakları sağ boşluğumda karnım resmen sağa doğru yamuk 😵‍💫 bi ben mi böyleyim

Benim çocuk sağ tarafımı çürüttü ya kafası göbeğimin altında poposu sağ kasığımda ayakları sağ boşluğumda karnım resmen sağa doğru yamuk 😵‍💫 bi ben mi böyleyim
Güzel anneler öncelikle iyi akşamlar. Hepiniz çok çok tecrübeli oldugunuz için aranıza ufaktan bir sokuldum ☺️ bir sorum olacak ben yeni hamileyim reglime 5 gün kala çatlama gördüm ve adet olmadım şüphelendim bende 27 aralıkta kan verdim 0.1 çıktı negatifti 30 ocakta test yaptım çift çizgi çıktı ama silik çıktı baya yaptım 2 ocakta tekrar verdim 48 çıktı 4 ocakta tekrar verdim 112 çıktı iyi dimi sizce geç döllenme oldu dimi

X