2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay Allahım korusun 🙏🏻
Peki yorgan yerine neyle yatıralım ilk zamanlar bende uyku tulumu yok kızlar alanlar atabilir mi ne alabilirim üstü boş mu kalacak üşümez mi
Fermuarlı bir yarım kundak gördüm bir bebek mağazasında onu aldım. Kolları kapalı sadece ayaklar serbest. Benimle kundak meselesi bile yaptılar yani bende ayaklarını sabitlemeyeceğim dedim öyle şey mi olurmuş bir sürü konuştular gidip aldım bununla yatar bir süre 0-3 ay yazıyordu sanırım sonra da tuluma geçiririm lc waikikiden almıştım 2.5 tog

Özellikle geceleri uyurken sıçrayıp kendi sıçramalarına uyanıyorlar çok tatlı 🥰 ben kundak kısmı pelerin gibi olan ister kundak yap ister çıkar at kolları açıkta kalsın gibi bir tulum aldım. Çok sıçrayıp uyanırsa kundak yaparım. Ama ilk etapta reflü yatağı almadım siz aldınız mı
Mantıklı canım. Reflü yatağı aldım ben ilk zamanlar yatağın ortasına koyarım bizimle yatar geceleri diye düşündüm bir deneyeceğim

Kızlar herkese tek yek teşekkür ederim hepinizden Allah razı olsun güzel dualarınız için 🌸🙏🏻 1870 gr 34+3’te doğduk. bebeğim çok şükür iyi bir süre küvözde kalacak ben de iyiyim henüz hastanedeyiz.Dün maalesef suyum tamamen azalmış hiç bekleme fırsatı olmadan acil sezeryana alındım.İnsallah her şey güzel olacak hepimiz için 🌸

Kızlar herkese tek yek teşekkür ederim hepinizden Allah razı olsun güzel dualarınız için 🌸🙏🏻 1870 gr 34+3’te doğduk. bebeğim çok şükür iyi bir süre küvözde kalacak ben de iyiyim henüz hastanedeyiz.Dün maalesef suyum tamamen azalmış hiç bekleme fırsatı olmadan acil sezeryana alındım.İnsallah her şey güzel olacak hepimiz için 🌸
Kilosu iyi masallah 🙏🏻🙏🏻 haftası da iyi 🙏🏻🤗 en kısa zamanda kavuşun dilerim canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün kuzunuzu 😍

Kızlar bir de ultrasonda burnu kocaman gözüküyor ama öyle öyle değil temelin burnu gibi aynı doktora söyledim de sudan dolayı öyledir dedi ama inanamazsınız kocaman 😂
Yaa benimki de burun ve dudaktan oluşuyor inş burun sudandır 😂
Ay Allahım korusun 🙏🏻
Peki yorgan yerine neyle yatıralım ilk zamanlar bende uyku tulumu yok kızlar alanlar atabilir mi ne alabilirim üstü boş mu kalacak üşümez mi
Ben owli aldım canım 0-36 ay olduğu için kullanım süresi de uzun. Bi bakın isterseniz

Kızlar herkese tek yek teşekkür ederim hepinizden Allah razı olsun güzel dualarınız için 🌸🙏🏻 1870 gr 34+3’te doğduk. bebeğim çok şükür iyi bir süre küvözde kalacak ben de iyiyim henüz hastanedeyiz.Dün maalesef suyum tamamen azalmış hiç bekleme fırsatı olmadan acil sezeryana alındım.İnsallah her şey güzel olacak hepimiz için
Hayırlısıyla inşallah çıkar küvözdende bebis kucağınıza alırsınız ikinizde iyi olursunuz siz nasılsınız ağrı vs sezeryan sonrası çok lazım oluyor dediğiniz vs bisi var mi bende erken dogum riskim var heran bebis gelebilir

Oyy maşallah kuzuya gözünüZ aydın kuzucukla biran önce taburcu olup çıkarsanız sağlıcakla inşallah 🌸

Özellikle geceleri uyurken sıçrayıp kendi sıçramalarına uyanıyorlar çok tatlı 🥰 ben kundak kısmı pelerin gibi olan ister kundak yap ister çıkar at kolları açıkta kalsın gibi bir tulum aldım. Çok sıçrayıp uyanırsa kundak yaparım. Ama ilk etapta reflü yatağı almadım siz aldınız mı
Evet reflü yatağı aldım ben onun üzerinde yatırıp ellerini dediğiniz gibi sıçrayıp kendisine zarar vermesin diye yarı kundak deniliyor sanırım öyle yapıp yatırıp üzerine de battaniye örtmeyi düşünüyorum şimdilik kitapta okuyorum ama bunlarla alakalı bi şeye henüz denk gelmedim 🤣😊

Bu arada spinal iğneden korkan varsa benim gibi hiçbir şekilde hissedilecek bir iğne bile değil hiç korkmayın.Bol su tüketin baş ağrınız bile olmaz inşallah 🙏🏻
Çok çok geçmiş olsun en kısa sürede bebeğinize kavuşun insallah dualarımız sizinle 😊🤲🏻🙏🏻

Rabbim sağlıkla Evinize dönmeyi nasip etsin canım 🤲❤️hayırlı evlat olsun inşallah

Kızlar otobüse bindim az önce ve koca karnımla bir Allah in kulu yer vermedi bence insanlar iyicene tuhaf olmuşlar yani otobüs bolsajnca smdi oturdm 15 20 dkdr ayaktaydm farkına varıp varmamis gibi yapıyorlar valla pes
Geçen gün metroda başıma geldi, tansiyonum düştü bayılacaktım insan değiller ya

X