2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay hiç korkma Allah gerçekten güç kuvvet veriyor. Bende ilk sezaryan oldum ilk yürüttü ebe sonra eşim annem sağ olsunlar hiç yatmama izin vermediler hatta pandemi olmasına rağmen eşim tüm hastaneyi bana gezdirdi. Çocuğu emzirmek için ve uyumak için sadece odaya girdim. Çıkarken de kendim hazırlandım ayakkabılarımı giydim. Eve gelince de ekmek almaya fırına sürekli ben gittim. Yürüdükçe insan aşırı rahatlıyor vücudu kendine geliyor tavsiye ederim. Şimdiden bu tarz kötü şeyler düşünme ki başına gelmesin

Sleepynin mendilleri ne büyük kolaylık ya salonun tozunu onla alıyorum 2 dk da
Çok seviyoruum, her çeşidini stok yapıyorum. Çamaşır sulu olanı banyoda kullanıyorum banyo dolabını aynasını falan siliyorum mesela, her çeşidi ayrı güzel kimyasal tabi ama kullanışlı yani ne yapalım

Teşekür ederim canım, mama almadım eğer lazım olursa açık eczaneden hemen ayarlarız artık

Bir şey sorayım sizlere eşleriniz doğum hediyesi ne alacak hiç söyleyen var mı? Ben ne alacaksın diye sordum stres oldu bilmiyormuş
Benim hediyem geldi bu hafta ve gerçekten çok mutlu oldum ilk çocuk acemiliği ve pandemiye denk gelmişti yasaklardan alamadım dedi. Şimdi almış sağolasun

Kızlar bebegin beşigini nasıl süsleyeceksiniz ben kuzulu nevresim takımı aldım bide peluş kuzu oyuncak başqa ne koydunuz. Örgü istiyorum daha düşünüyorum onlarında fiyatı nasıl pahalaşmış ya

Bir şey sorayım sizlere eşleriniz doğum hediyesi ne alacak hiç söyleyen var mı? Ben ne alacaksın diye sordum stres oldu bilmiyormuş
Benimkide ne alacağını bilmiyor işin garibi bende ne istesem bilmiyorum Ama hep söylediği birsey var bu düşüncelere nerden girmiş bilmiyorum kadına hediye alacaksan altın alacaksın yoksa hiçbirsey almamış gibisindir diyip hem kendini hem çevresini dolduruyor dedim ne alaka ya ne künye takarım ne bilezik filan küpe ve kolye bir tek

Bu şekil dönenceler var çok güzeller ben böyle birsey düşünüyorum

Eklentiler

• Screenshot_20231222_133016_Hepsiburada.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 53
Evet belki turkiyede yoktur dudak içi stomatit falannolunca vuruyordum boyle dudagimiz beyaz nokta gibi olurya ondan bişey yiyemiyorum yakıyor hep
Bol bol gargara yap geçmezse doktorundan ilaç tavsiyesi alabilirsin. Ağız içi yarası kötü oluyor yemek yedirmiyor su içirmiyor. Çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…