2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canımöncelikle çok geçmiş olsun, sağlıkla hayırlı vakitlerde gelsin kuzun 🤲geçen hafta benim suyum içinde biraz az demişti doktorum, havuç suyu iç veya rendele ye demişti. Ben salatalara rendeledim ve hergün bir tane yedim. Bugün kontrolüm vardı (10 gün sonra) suyun iyi dedi, havuca devam. Bebişte güzel kilo almıştı. Hem suya hem bebiş fayda etmiş. Sende dene istersen ve tabii bol bol su içelim
Ayy gerçekten mi mutlaka yiyeceğim çok teşekkür ederim hepimiz hayırlı vakitler sağlıkla alalım inşallah 🙏🏻

Haliba ben bugün doğuracak ayakta duramıyorum sag kasik sanvisi böyle yürümüyor mide bulantisi falan var içimden bir his diyor bebek geliyor
Uzan hiçbir iş yapma kendini yorma. O şekilde bekliyor bebişler ben 31. Haftadan beri sürekli dinlenme halindeyim doktor iyi geldin bu zamana dedi. Az ayakta durayım hemen başlıyor batmalar kasılmalar ağrılar.

Uzan hiçbir iş yapma kendini yorma. O şekilde bekliyor bebişler ben 31. Haftadan beri sürekli dinlenme halindeyim doktor iyi geldin bu zamana dedi. Az ayakta durayım hemen başlıyor batmalar kasılmalar ağrılar.
Benimde aynı işte aynı hafta 2 gundur sürekli ayaktayım bugün malum cuma çamaşırlar falan as topla üstüne yemek dünde ugrastimnyemekle falan belki onun yorgunluğu mu bilemedim

Benimde aynı işte aynı hafta 2 gundur sürekli ayaktayım bugün malum cuma çamaşırlar falan as topla üstüne yemek dünde ugrastimnyemekle falan belki onun yorgunluğu mu bilemedim
Çok yormuşsun kendini o etkilemiştir. Yat dinlen yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik dursunlar biraz daha

Benim doktorumun da maşallah dediği 3 gün yaşamıyor galiba 🤣 ayağa kalkarken kıvrandıracak bel ağrılarım aşağıda ciddi baskı oluyor doğurmam inşallah 😅

Uzanırken, otururken çok hissetmiyorum ayağa kalktığımda vuruyor
Kalkınca olan ciddi bel ağrısı baskı normal değil mi artık ya🙄bende de oluyor ama bebekler ağırlaştı karnımız burnumuza geldi ondan oluyordur diye düşünüyordum

Kalkınca olan ciddi bel ağrısı baskı normal değil mi artık ya🙄bende de oluyor ama bebekler ağırlaştı karnımız burnumuza geldi ondan oluyordur diye düşünüyordum
Bugüne kadar bu şiddette hissetmemiştim bugün ciddi kıvrandırdı beni. Ama bence de normaldir diye düşünüyorum son ay hep zor geçer derler ya düzenli aralıklarla gelen sancılar kanamalar lekelenmeler olmadığı sürece hamileliğin cilveleri

Ben de hep yatıyorum. Hiç iş yapasım yok. Neyse ki bebeğin kıyafetlerini bitirdik bugün son battaniyelerini yıkadım astım. Bende doğum esnasında bebeğe bir şey olur mu? Sağlıklı mı sağ salim kucağıma alabilir miyim korkusu var.
Aynen benimde hiç iş yapasım yok zaten halimde yok artık koca göbektenn😁😁 eve ablanın gelmesi bile gözümde büyüyor hep erteliyorum. İnşallah doğurmadın temizletebilirim 🙈

Aynen benimde hiç iş yapasım yok zaten halimde yok artık koca göbektenn😁😁 eve ablanın gelmesi bile gözümde büyüyor hep erteliyorum. İnşallah doğurmadın temizletebilirim 🙈
Ayyyyy ev temizliği dert ya jnan ben doğumda annemler yatılı gelcek ankaradan en az 3 hatta burdalar el.ayakmcekilince ben temizletecem

Hahha beni anlatmışsın annemin temizlik yapmasına bile üşeniyorum. Boşver anne yaa sonra yaparsın diyorum ama ben otururken onun bişeyler yapması beni rahatsız ediyo

İki gündür evi süpürüyorum tozları da alıyorum günlük yapınca çok iş olmuyor gibi hiç dip köşe temizlik yapmadım bana göre değil pek 😁 ama çubuk süpürge tutup bir de tozları alınca 15 dk da bitiyor yetti temiz duruyor ev sanki

Bende temizlikçi alayım dedim ama ona bile üşendim 😂 bir de Ankara’da 1600₺ olmuş günlük kadınlar 😱

X