2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İki gündür evi süpürüyorum tozları da alıyorum günlük yapınca çok iş olmuyor gibi hiç dip köşe temizlik yapmadım bana göre değil pek 😁 ama çubuk süpürge tutup bir de tozları alınca 15 dk da bitiyor yetti temiz duruyor ev sanki
Dip.kose benim de yok bir toz bide gunluk.robot aciyirum suouruyor girdiği yerlere her yere gitmiyor o salakta benim.koltuk.baza ayakları yükselecek o da bir sürü iş gidip.ayak almaya üşendim yatın dogalgaz açılacak benim

Bizim burda en son 3 ay önce 500 almıştım ama iş yetişmedi bide dolap içlerine girmedi cam perde ortalik sil süpür koltuk sildi banyol ve tuvalete hiç göremedi üstün körü bir mutfak fayans dolapların disi

Bizim burda en son 3 ay önce 500 almıştım ama iş yetişmedi bide dolap içlerine girmedi cam perde ortalik sil süpür koltuk sildi banyol ve tuvalete hiç göremedi üstün körü bir mutfak fayans dolapların

Ay ne kadar güzel bana da hep annem yapardı bu yıl hasta yapamadı . Hamilelik, iş , 3.5 yaşında çocukla biraz zorlandım. Yabancı bir memlekette zor bazı şeyler
Bende gurbetteyim canım yakın mıyız acaba bizimkiler sana da yapar ne olacak sanki tek kalmak gerçekten zor

Bizde annemle yapcaz kayinvalidem gormuyor durmuyor bilmiyor 🤪🤣kofte borek sarma tarzi sarip nohut haslayip atacagim icli.kofte hic yapmadik ondanda atasim varda yapsak olurmu bilemedim 🤷‍♀️
İçli köfte biraz uğraştırır kuzum anneni tek başına yorar sende yardım etsen seni de yorar geçen arkadaşım pratik buzluk köftesi tarifi verdi haftasonu onu buzluğa atayım dedim

Otururken yatarken de oluyor mu yoksa sadece ayağa kalkınca mı oluyor
Koltuğa yatarken, yattığım yerden kalkarken ve yattığım esnada sağa sola hareket edersem ağrım oluyor hiç hareketsiz yatarsam pek ağrı hissetmiyorum.
Uslu dursunlar burası düşündükleri gibi bir yer değil 😅
Keşke uslu dursalar benim pek umudum yok.

Kızlar keşke benim kayınvalidem de misafir gibi olsa 😂😂😂 maşallah benden çok ev sahibidir kendisi 😂😂😂 her konu hakkında bir yorumu vardır mecbur bende onu evde şef olarak görevlendirmeye karar verdim 😂😂
Aslında durumu avantaja çevir evi çekip çevirsin geç yat bebekleyken çok ihtiyaç olacak yemeği temizliği yapar sen sadece bebişle ilgilenirsin yatarsın daha iyi

Kızlar ben resmen kendi derdime düştüm ya ameliyatlarım benim açımdan zor geçiyor kendime gelmem hep 1 2 haftayı buluyor bebekle nasıl ilgileneceğim bilmiyorum ☹️ onu almam beslemem ilgilenmem lazım ya canımın derdine düşersem daha önce sezaryen olanlar nasıl yaptınız ne bileyim kendimiz duşa girip tuvalete gidebiliyor muyuz :KK43: çok korkuyorum

Kızlar ben resmen kendi derdime düştüm ya ameliyatlarım benim açımdan zor geçiyor kendime gelmem hep 1 2 haftayı buluyor bebekle nasıl ilgileneceğim bilmiyorum ☹️ onu almam beslemem ilgilenmem lazım ya canımın derdine düşersem daha önce sezaryen olanlar nasıl yaptınız ne bileyim kendimiz duşa girip tuvalete gidebiliyor muyuz :KK43: çok korkuyorum
Bende bu durumdan cok korkuyorum aci eşigim de cok düsük 🙄

Koltuğa yatarken, yattığım yerden kalkarken ve yattığım esnada sağa sola hareket edersem ağrım oluyor hiç hareketsiz yatarsam pek ağrı hissetmiyorum.

Keşke uslu dursalar benim pek umudum yok.
Yine şükür riskli haftaları atlattık. İnşallah dururlar sonuna kadar ama durmazlarsa da ciddi bir sıkıntı ile karşılaşmayız Allah'ın izniyle 🤲

X