2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızım yine inanılmaz hareketli ve hareketleri canımı yakıyor çok fazla ittiriyor dışarı doğru o böyle hareket ettikçe alt karın ağrım oluyor sanki reglim gelmek üzereymiş gibi bu anormal bi durum mu kızlar :/

kızlar bebeklere emziği ne zaman vermemiz gerek bazıları ilk 28 gün verilmez diyor kimi de hastaneye götürün diyor çok kararsız kaldım
Canim ben kızıma hastanede beni emdikten hemen sonra vermistim bizde meme reddi olmadı philips aventinkini kullandim.Nasipse oglusumada ayni sekilde verecegim emzigi.Bebekten bebege değisiyor şans işi

Maşallah Riske atmam derken sezaryenle erken alırım demek istemiş olabilir ben öyle anladım açıkçası.
Hayırlısı olsun ne diyeyim ciğerlerimi üşüttüm öksürmekten uyuyamıyorum şurup ta kullanıyorum geçmiyor karın kaslarım acıdı öksürmekten Kanada’da enfeksiyon çıktı KBB A gidicem antibiyotik gerekebilir dedi dr artık günler çok çabuk geçsin istiyorum uykusuz çok keyifsiz geçiyor günlerim

Bendede durum ayni karnim sekilden sekile giriyor yırtacakmis gibi ittiriyor kramplarda cabası

Kızlar böbreğim için kontrole gittim bugün.Doktorum bile üzüldü halime.Artık bebek büyüdüğü için alttan stent takamam belden takarım ama seni çok zorlar dedi.Erken doğum riskine tamamen böbrek sebep olmuş sabretmemi istedi iki tane serum takıldı.İlk bir saat resmen pamuk gibi oldum o kadar iyi geldi ki anlatamam sonra geri eski halime döndüm tabi

Of o aşırı tuzlu geliyor bana ya tansiyona da iyi gelmez. Boşver güzel değil zaten öyle

Çok geçmiş olsun Az zamanımız kaldı biraz daha sabır

Sizi tedirgin etmek istemem ama muayene esnasında bebek ayağıyla ittirirken ciddi kasılma ve acı hissi olmuştu doktorum bu sertleşme iyi değil sancı işareti demişti.En son ki muayene esnasında da bak geçen haftaki gibi acı hissi olmuyor karnın da yumuşak farkettin mi dedi.İsterseniz bir kontrole gidin.

Ay benim kızım hep böyle hareketli o yüzden hiç anormal gelmemişti ama bu sefer üstüne alt karın ağrısı geldi

aa benimki de yırtacakmış gibi ittiriyor bazen acıyor. Of artık ne normal ne değil. Hangisi kasılma hangisi değil. Sancı var mı yok mu valla yoruldum ya

Ay benim kızım hep böyle hareketli o yüzden hiç anormal gelmemişti ama bu sefer üstüne alt karın ağrısı geldi
Benim kızımda aşırı hareketli karnımı yırtıp çıkacakmış gibi hissediyorum alien filmindeki gibi Alt karında elimle biraz bastırdığım zaman acıyor onun haricinde ağrı hissetmiyorum yarın muayenem var soracağım doktora.

Ayyy cidden sığınamıyorum kramp mı oluyor karın ağrısı gibi mi
Yukarda hareket ettigi zaman genelde kramp giriyor aşagi taraflara gidiyor bazen ordada idrara sıkışma agri kramp hepsi birkızımda booyle degildi aama beni korkutuyor psikolojim bozuldu kendi suyunu patlatirmi diye dusunmeye basladim

Canim ben kızıma hastanede beni emdikten hemen sonra vermistim bizde meme reddi olmadı philips aventinkini kullandim.Nasipse oglusumada ayni sekilde verecegim emzigi.Bebekten bebege değisiyor şans işi
bende bibs alacaktım ama sonra philips avent aldım fiyat daha uygundu :) bende götürmeye karar verdim canım emdikten sonra vereyim diyorum inşallah sütüm gelirse

Geçmiş olsun. Doktorlar eminim hem anne için hem bebek için en iyisini düşünürler. Sağlıkla doğsunlar sağlıkla doğuralım

bende bibs alacaktım ama sonra philips avent aldım fiyat daha uygundu :) bende götürmeye karar verdim canım emdikten sonra vereyim diyorum inşallah sütüm gelirse
İnsallah canim dolu dolu sütlerimiz olur.emzik cok isime yaradi amma smdide nasil braktiricam kara kara onu düsünüyorum şükür ki gündüz emzik aliskanligi yok sadece uyurken veriyorum.smdi braktırmassam kardesinin emzigini alip alip agzina aticak biraktirsam tekrar hatirlar gene emzigi agzindan alicak naparim bilmiyorum

canım nasılsın ne zamandır görmedim ben mesajlarını mı kaçırdım göremiyorum seni leSourire herşey yolunda mı
Merak ettiğin için sagol canım iyiyim şükür sizlerde iyisinizdir inşallah
Bel, sırt ağrısı ve mide yanmalarıyla geçiriyorum günlerimi
Pek yazamıyorum bu aralar ama okuyorum
Salı günü randevum var onu bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…