2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar selam konu dışında bişey sormak istiyorum ıslak mendil olarak ne marka aldınız? Baya stok yapmalik düşünüyorum da en uygunu ve temizi hangisi var mi araştıran?
Sleepy güzelmiş ama ben molfix yenidoğan aldım izotonik sulu yazıyor. Pamuk kullanıcam ama. Bir paket aldım ama o 2 güne biter ipek markasının pamuğunu stoklıcam

Kızlar selam konu dışında bişey sormak istiyorum ıslak mendil olarak ne marka aldınız? Baya stok yapmalik düşünüyorum da en uygunu ve temizi hangisi var mi araştıran?
Sleppy yeni doggan aldim e bebekten indirim varmış 12×40 bir kutu bebek bezi de molfix yeni dogan dalın pişik.onleyici krem hastane çantama da koydum

14 doz iyi geldi 14 vuruluyirum akşam 10 da tek bakalim arttırmanın 16 ya böyle devam edeyim diyeted dikkat edeyim salı gününe kadar bakalim sonuçlar nasıl olcak

Benim gibi şubat annesi olacağını öğrenen var mı?
Ben hayır la bekliyorum bakalım artık baya zorlanıyom ya

Ay ben çok iyi uyuyorum gece ya kimse uyuyamıyomuş. Bebek de uyuyo. Ara ara uyanıyo sadece gündüz full kıpırdak
Bende geceleri çok iyi uyuyorum 2 saatte bir WC’ye kalkıyorum ama yatağa girince hemen uyumaya devam ediyorum Benim bebiş gündüz biraz daha sakin akşam başlıyor gece ve sabaha kadar kuduruyor hiç uyumuyor Muhtemelen geceleri hep ayakta olacam ama olsun sağlıklı olsun yeter ki

Selam Sleepy bio naturel aldım 12 paket. Bir süre bebek temizleme pamuğu kullanacağım sonra ıslak mendile geçeceğim.

SEnin doktorun murat bey dimi canım

Evet ben de böyle biliyorum fiyatları. Hangisine gidiyorsun?

Bende pamukla kaynatılmış suyla kullanicam evdeyken hatta evidea dan plastik ketçap şişeleri oluyor ya ondan aldım pratik olur diye, ama herşeye zam gelecek smdi stok yapayım diye düşündüm, disasi çıktığımızda vs kullanmak için illaki lazım olur. Kuru gelmesi de şans işi yaa hepinize teşekkür ediyorum kızlar sağolun yorumlarınız için

geçen hafta 32 hafatalıkken gittiğimde benimde aynı durumdu. 1785 gram 31 haftalık ile uyumlu dedi dr. bu haftaya kadar her zaman haftası ile uyumluydu biraz moralim bozuldu açıkçası.
1-2 hafta artı eksiler hiç sorun değil dedi benim doktorum evham yapmayın

benim de acıbadem sormaya korkuyorum :)) arkadasım acıbademde doğum yapmıştı pahalı ama hizmeti bambaşka ama önemli olan sağlıkla mutlulukla hepbirlikte çıkmak
Valla benim saglık sigortamda yok kendim vereceğim ama ben şöyle düşündüm tabiki herkesin kararına inanılmaz saygılıyım ama Allah nasip ederse hayatım boyunca maksimum 1 veya 2 çocuk düşünüyorum. Tabi saglıkla Allahtan bir aksilik olmazsa. O nedenle birşey alırken ya da seçerken içime en çok sinen görece de en iyi olsun istiyorum. Ama tabiki hiç deneyimlemedim. İlk gebeliğim belki ay ne gereksizmiş diyeceğim ilerde ama şimdilik hep öyle yaptım yoksa bence de asla az buz bir para değil

Benim 10 günde 100 gram almış görünüyor sadece 2 hafta geri düşmüş inşallah dediğin gibidir benimde

Para da olsa burada Acıbadem yok herkesin el mahkum iki özel hastane var ikisi de küçük İzmir de bile Acıbadem yok
evlenmeden önce İstanbulda yaşıyordum Özel sağlık sigortam vardı bir çok ameliyatımı florance Nightingale de olmuştum harika bir hizmetti 5 yıldızlı otel gibiydi sigorta olunca da bedavaya gelmişti hep keşke yine olsa diyorum el mahkum küçük hastanede kaldık burda

Canım İzmir’de Acıbadem var ya hatta baya eski bir zamanda açılmış olması lazım araştırdın mı hiç ?

Kaderdasim
Bizimkide öyle gecelerin prensi diyorum akşama 9dan sonra bısey oluyor hiç durmuyor
Sabah babası işe gidiyor hala Kıpır kıpır zorla Uyumaya çalışıyorum 9.a kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…