2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bu akşamda hastaneydim bel ağrısından.Çok şükür açılmam yok serum verildi ağrı kesici krem verildi böbrek ağrısı bele vurmuş.Doktorum erken doğumu başlatacak bir durum yok şuan için dedi rahatladık o yüzden biraz daha teşekkür ederim sorduğunuz için

Özel hastanede dogum yapacaklar dogum ücreti vs konuştunuz mu hiç ocak ayında zam gelecek dediler ondan etkilencek misiniz
Bana 17 bin tl ücret verdiler hem sezaryen hem de vajinal doğum fiyatı aynı. Ocak sonuna kadar bu fiyat geçerliymiş. 2 Şubat’a planlı sezaryen olacağım için zamlı fiyattan ödeme yapacakmışım Allah bilir kaç olacak erken ödeme de kabul etmiyorlar. En az 20-23 arası olur bence.

Özel hastanede dogum yapacaklar dogum ücreti vs konuştunuz mu hiç ocak ayında zam gelecek dediler ondan etkilencek misiniz
Maalesef benim hastane de önceden ödemeyi kabul etmiyor 17700 demişlerdi sezaryen-normal fark etmeksizin. Zamlanınca ne kadar olacak bilmiyorum şu an belki de zam gelmiştir bile çünkü dün muayeneye gittiğimde zam gelmişti

Kızlar bugün eşimi uykuda ağlarken uyandırdım meğer bebeğimizi görmüş rüyasında.Doğduktan sonra koridorda hemşireler önce ona göstermişler bebeği o kadar gerçekçi o kadar güzeldi ki diyorSende koridorda oturuyorsun normal bir şekilde bende annesi burda niye önce ona göstermediniz diye içimden geçirdim ikimizde ağlamaya başladık dedi eşim tam balık burcu kızlardoğum tarihim de eşimin doğum tarihiyle aynı güne denk geliyor 40ı tamamlarsak

Oyy ne güzel baba olacak artık rüyalardan kavuşma vakti yaklaşıyor dünde ben rüyamda gördüm saçlı bebekti teni pamuk gibiydi öpüyordum bal tadı geliyordu

Canım şuan sezeryan 15, normal 13 bin..
Ama benim hastanem orta halli yani böyle bii acibadem değil
Ocakta 18.20 bin olur sanırım..
Benim tamamlayıcı sağlık sigortam var o karşılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…