2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Of bu hastalık ilaçsız geçmiyor her geçen gün daha kötü oluyorum 🙁 üst solunum enfeksiyonu oldum doktorumda ilaç vermiyor parol meyve vitamin tık yok aferin sinüs alsam bir günde topluyorum ama gebelikte yasakmış içemiyorum yapmadığım şey kalmadı tuzlu suyla açma bile yaptım hiç fayda etmedi başım zonkluyor ama migren değil sinüslerim dolu , nem makinesini açtık onda da fayda yok Allahım sağlık versin hepimize gerisi boş.. Bebek hareketleri çok şükür iyi tek tesellim o
Dut kurusu kaynatıp içme işe yarar mı acaba deneyen var mıydı grupta hatırlamıyorum ama bi bak istersen canım geçmiş olsun

Ben bugün çıkardım hep safra bu demir ilacı kan ilacı içince çıkarıyorum ben 3 güne 1 safra ne olcak boylebilmiyorum pazartesi endokrin gidecem benim şeker tavan tokluk 200 lerce geziyor galiba insülin yetersiz fmgrliyor

Ben bugün çıkardım hep safra bu demir ilacı kan ilacı içince çıkarıyorum ben 3 güne 1 safra ne olcak boylebilmiyorum pazartesi endokrin gidecem benim şeker tavan tokluk 200 lerce geziyor galiba insülin yetersiz fmgrliyor
Demir ilacınızı duodenal olanlarla değiştirin. Eğer oroferon ya da gynoferon kullanıyorsanız çok kusma yapıyor

Kızlar hamileliginizde hep hergun 2 lt su ictiniz mi ben dogru duzgun su icemedim en basindan beri hep ihmal ettim ama beni korkuttular bebegin suyu biter bebek zarar görür gibi bugunden itibaren basladim icmeye 30.haftadayim cok mu gec kaldim acaba

Kızlar hamileliginizde hep hergun 2 lt su ictiniz mi ben dogru duzgun su icemedim en basindan beri hep ihmal ettim ama beni korkuttular bebegin suyu biter bebek zarar görür gibi bugunden itibaren basladim icmeye 30.haftadayim cok mu gec kaldim acaba
Ben de kurallı gitmedim aklıma geldikçe içiyorum bazen 1 litre oldu bazen bir buçuk bazen 2 kural yapamadım
Bebeğin suyu iyi 32. Haftaya geldik

Of bu hastalık ilaçsız geçmiyor her geçen gün daha kötü oluyorum 🙁 üst solunum enfeksiyonu oldum doktorumda ilaç vermiyor parol meyve vitamin tık yok aferin sinüs alsam bir günde topluyorum ama gebelikte yasakmış içemiyorum yapmadığım şey kalmadı tuzlu suyla açma bile yaptım hiç fayda etmedi başım zonkluyor ama migren değil sinüslerim dolu , nem makinesini açtık onda da fayda yok Allahım sağlık versin hepimize gerisi boş.. Bebek hareketleri çok şükür iyi tek tesellim o
Öksürük balgam nefes darlığı var mı ?

Bebeğin suyuyla bizim içtiğimiz suyun ilgisi yokmuş. İdrar yolu enfeksiyonundan korunmak kasılmaları azaltmak için falan işe yarıyor. İçmek lazım en az 2 lt

Günlük 4- 4,5 lt içiyorum ben ama su hastası bi insanım 🤭

Balgam var renksiz öksürük yok 🙏🏻 nefes darlığı da ekstra olarak yok diğer zamanlar ile aynı
O zaman ilaca gerek yok ama bol bol meyve özellikle nar çok iyi geliyor bence bi de su bolca bi de buhar yapabilirsiniz yüzünüze kettle üzerine tutabilirsiniz çok iyi geliyor benimde de sinüzitim var çok iyi geliyor başka da bol bol istirahat 😔

X