2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Evet 4gun erken çıkmış oldum aslında 33te almak istiyordum zaten😁🌸
Baya iş var evde bebek kıyafetleri yıkanacak ütülenecek vs..
Temizlik yapılması lazım 🪷bakalım nasıl geçecek
Bebek hazırlıkları bitene kadar çok yorucu geçiyor sonrası çiçek gibi 🌺😁

Ahh evett, senle konuşmuştuk adını hatırlayamadım bi an😍
Kasılmadan dolayı yazdı canım aynen..
Evet🙂🌸
Sağlıkla, vakti zamanında Gelsin minnoşlar🤲🤲
Amiiiiin canım ☺️🙏🏻 bende gittiğimde belirteyim gerekiyorsa bana da yazsın çok korkuyorum senden de duyduğum iyi oldu. 31+0olcam ama belki nst ister

Kızlar merhaba 30.haftamdayim ama karın agrim var 2 gundur hic gecmiyo kasılma falan yok ama karnim agriyo kuru bir sanci ayni durumu yasayan var mi

Kızlar bende bugun kontroldeydim. Kasılma için nst girdim çok az çıktı doktorum magnezyum ve bide popoma fitil yazdı. Hemoroidim içinde krem ve bide yine fitil verdi. Bunları yapıcam testlerde pihtilaşmam iğne ve ilaca ragmen yine çok çıkmış. İlacımın dozunu artırdı bu beni üzdü kasılmalarında daha çok o damarlardan ola bilir dedi. Bide dogum hakkında konuştuk beni bide 31ocak yazdı hastanede tüm muayenelerden geçicekmişim doğum öncesi kontrol 37ci haftada. Göz diplerim, kan testleri, çatı muayenesi, hemoroidim bide pihtilasmam kontrol olunacak eğer çok olursa normal dogum olmayacakmış kanama ola bilirmiş. Sezeryan uygulanacak 38-39hafta Eger iyi geçerse normal doğum yapıcam inşallah. Sadece 31ocak çok uzun süre değilmi? Sizidemi randevuyu çokuzağa aldılar? Ben dayanamam o zamana kadar bebişi görmek isterim😭

Kızlar bende bugun kontroldeydim. Kasılma için nst girdim çok az çıktı doktorum magnezyum ve bide popoma fitil yazdı. Hemoroidim içinde krem ve bide yine fitil verdi. Bunları yapıcam testlerde pihtilaşmam iğne ve ilaca ragmen yine çok çıkmış. İlacımın dozunu artırdı bu beni üzdü kasılmalarında daha çok o damarlardan ola bilir dedi. Bide dogum hakkında konuştuk beni bide 31ocak yazdı hastanede tüm muayenelerden geçicekmişim doğum öncesi kontrol 37ci haftada. Göz diplerim, kan testleri, çatı muayenesi, hemoroidim bide pihtilasmam kontrol olunacak eğer çok olursa normal dogum olmayacakmış kanama ola bilirmiş. Sezeryan uygulanacak 38-39hafta Eger iyi geçerse normal doğum yapıcam inşallah. Sadece 31ocak çok uzun süre değilmi? Sizidemi randevuyu çokuzağa aldılar? Ben dayanamam o zamana kadar bebişi görmek isterim😭
Bana 3 hafta sonra gel dedi canım sana çok geç vermemiş mi?

Bir sonraki kontrol mü 31 ocak?
Ben 2 hafta sonra gidicem.. Çok uzun geldi bana süre

Kızlar hastane çantası için hurç nasıl bir şey kullandınız
Boyle aldım canım..

X