2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Merhaba bir postunuzda kelle paça içebilir miyim yazmışsınız. onu bulamadığım için bunu alıntı yaparak yazıyorum. Öncelikle geçmiş olsun benim doktorum güvendiğin yerde içebilirsin demişti. Ben Haftada iki gün içiyorum şimdiye kadar en ufak bir sorun yaşamadım bilginiz olsun, gönül rahatlığı ile içebilirsiniz

Ben şuan çalışmıyorum ama takipli olduğum hastanede de vajinal doğum veya sezaryen doğum aynı fiyat 17 bin tl dediler tabi ocakta zam gelecek önden ödeme almadılar malesef. Epidural dahil mi bilmiyorum ama ekstra söylemediklerine göre dahildir diye düşünüyorum haftaya gidince sorayım bende.

Ayni sekilde ben de 29 ay hem de cani sağolasica beni emzik niyetine kullandi kesinlikle her kelimesine katiliyorum işte meme reddi korkutuyor gözümüzü vs ama sonrası da bu şekilde sıkıntı oluyor

Maalesef bizde de durumlar öyle ama üzme bunun için kendini dediğin gibi ocak ayının 2. veya 3.haftasi ben de alacağım yardımcı abla, fiyatlar dediğin gibi burada da uçmuş ama yapacak bir şey yok canımızdan önemli değil.

Canım sen kocaelindeydin değil mi ? Hangi hastaneydi

Ah evet ben dillendiremedim yalnızlık çekiyorum diye keşke öyle yakın olsak insan bu dönemde desteğe çok ihtiyaç duyuyormuş gerçekten
Benimde senin gibi oldu. Bi anda yalnız kaldım. Bırak arada kapi açmayı nasılsın diye soran yok ki bi ara sıkıntılı bi durum da yaşadık yani. Geçmiş olsun diyen olmadı. Bende ne doğumda ne mevlutte davet etmeyi düşünmüyorum 2 kişi hariç

Hastane şartlarına bağlı tip fakültesinde eşimi odaya bile almadilar
Bizim de devlet öyle. Refakatçi kadın olmak zorunda. Değişim yapmak yasak. Erkek yakınlığı ne olursa olsun sadece ziyaret saatlerinde servise girebiliyo. Mahremiyet açısından çok iyi ama isterim esim doğum öncesi sonrası hep yanımda olsun hatta ziyaret saati hariç kapılar bile kitli halde asla giriş çıkışa izin yok.

En çok eşe doğum öncesinde ihtiyacın oluyor onun verdiği manevi desteği kimse veremez bence sonuçta onun da evladı ve aynı endişeleri o da hissediyor bırak eşi telefon bile almıyorlar sancı odası dedikleri yerde doğuma alınacağımi eşime hemşirelerin telefonuyla haber verdim 6 sene öncesi böyleydi inşallah biraz daha gevsetmislerdir kurallari

Kızlar migros sanal da anne ve bebek ürünlerinde indirim var. Algılayamadım uyguna mı geliyor ama bi karşılaştırma yapıcam. Sebamed bebek iampuanı 500 ml uyguna geliyor galiba tam inceleyemedim

Aptamili oğluma almıştım ama hiç almadı mama verince ya tükürüyor ya da kusuyordu güzel de emince başka mama denememistim
Benimde kizim öyleydi humana söylemişti doktorum humanq aldık hiç içmedim midesi fln bulandı sonra aptamil denedim onu istemedi biberon emzik hiç almadı sadece beni emdiydi o yüzden mama biberon emzik hepsi çocuğa bagli

Ay ne kadar zor olmuştur

Bugün genel anestezi için doktorla konuştum hiç taraf değil spinal taraftarı bir şey olmaz korkutma kendini sakinleştirici ilaç yapıyoruz bir şey olsa zaten anestezi ekibi var vs vs.. pek yanaşmadı

Merhabalar hanımlar :) Ben 28 haftalık gebeyim serklajlıyım.Daha önceki bebeğimi 22 haftalıkken erken doğum yaptım.Progestan fitil kullanıyorum dikişi artık aşağıda hissediyorum benim gibi olan var mı acaba ?

Ben hiç mama emzik biberon vs almadım. Negatif enerji yüklemek istemedim. Sütüm gelcek hiçbir şeye gerek olmayacak diyorum hep. Olur da hemen süt gelmezse hastanelerde mama oluyor zaten. Onu da emzirme destek sistemi ile göğsümde veririm.

B Buffalosos ilk baştaki bilgi yerine kaçıncı hafta günde doğurduğu sütunu da ekleyelim miiii
Bugün benim aklıma geldi doğum tarihi kısmına haftası ve tarihi yazayım demiştim doğum yaptıkça tarihle beraber haftasını da yazalım tabloya ekleyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…