2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Su kaybında mı. Pat diye suyunun gelmesinde mi sızıntı şeklinde gelmesinde mi? Sızıntıyı kastediyorsa nasıl anlaşılcak ki o

Oyy maşallah sağlıcakla gelsinler

Kızlar göğüs ucu kalkanı ve gümüş kapaklar ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Gümüşün tıbbi olarak iyileştirici bir etkisi olup olmadığından hiç emin olamıyorum. Sizler neler aldınız?

Ben gümüş kapak almadım sürekli meme ucu kremi süreceğim için. Plastik göğüs kalkanlarindan aldım süt akma durumunda toplaması ve kıyafete meme ucu surtmesin diye.

Son düzenleme:
Birşey almak şart göğüs uçları çok hassas oluyor giysinin değmemesi için ve krem vs sürüleceği için gerekiyor, ama gümüş kapak şart değil bence çok pahalı, plastik olan kalkanlardan kullanacağım yine.emzirirken diğer memeden süt çok akarsa onu biriktirmeye de yarar

Bence de yapıyla da alakalı. Bizim bebek de 1775 grdı 29+4 te ben de 4 kilo doğmuşum. Boyum da 173

Kızlar selam likapa gecelik bende aldım sade beyaz en küçük bedenjni aldım bol bile olmustu doğumdan hemen sonra tam olur. Sonrasında da gayet giyilir rahat bı kumaşı var ben duz beyaz kenarı mavi biyeli aldım, iç gostermiyo kalınlığı çok iyi. LCW dream mavi kadife kumaş sabahlık aldım çok güzel bir takım oldu öyle bence, suwen den lacivert palmiyeli alt üst 3 li takım aldım kimonolu. Bide koton da çok güzel kırmızı taçlar tokalar var ordan da taç aldim kendjme sade şık olmayı çok seviyorum. Elbise gecelik almadım inşallah ihtiyaç olmaz.
AdChoices
ADVERTISING​

Yeni doğum yapan arkadaşım mycey göğüs kalkanı al çok güzel çok lazım oluyo drdi ondan aldım. Lansiloh marka göğüs ucu kremi aldım. Emzirme atleti aldım hilarity den 85 aldkm tam oldu hatta sıktı gibj iade etmedim çünkü göbek kısmı sıktı göğüs tam oldu güzel oldu siz alırsanız büyük alın. Kalınlığı kumaşı çok güzel.dedigim gibi doğumdan sonra göbek gidince tam olur.

Bu arada kilom 55 le başladım şu an 65 im 32.haftadayim sadece karnım sivrildi gerisi çok az şişlikle aynı.

Kızlar bide bebek kasıklarıma vuruyo aniden WC gitme ihtiyacı duyuyorum normal mi

kızlar biriniz bebeğe kilo aldırmak için muzlu cici bebe ve süt kilo aldırıyor demişti kimdi hatırlayamadım tarif verebilirmisiniz nasıl yapıyorsunuz

kızlar biriniz bebeğe kilo aldırmak için muzlu cici bebe ve süt kilo aldırıyor demişti kimdi hatırlayamadım tarif verebilirmisiniz nasıl yapıyorsunuz
Ben hiç bebe büskivinin anne karnındaki bebeğe kilo aldırdğını duymadım ama yiyen kişiye kilo aldırıyor özellikle bu dönemde benim arkadaşım çocuklarıyla birlikte hatta her dönem hep yemiş şuan baya kilolu banada ye diyordu önceden kilo almak istyrum dye ama ben sürekli yiyemyrum byle şeyleri midemi bulandırıyor

Genetik yatkınlık varsa diyetle düşmüyor maalesef ben de aynı durumdayım şekeri yükseltecek hiçbir şey yemedim öğrendiğimden beri ama açlık 90 100 arası hep
Valla bi hafta önce yaptım açlık 73 bügün yaptım 100 çıktı 31 haftadayım internette bakıyorum 100 açlık yüksek diye yazıyor tedirgin oldum valla moralım bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…