2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Alla alla devlet hastanesindemi bu doktor benim diyabet hemşirem kesinlikle kaenından vueulma gebelerde önermiyorum dedi levemir bacaktan vueulması daha etkili açlık şekerlerini düzenliyor o novarapit yani yemekten önce vurulduklarımızda kol bacak karışık vurulmamız gerebiyor sebebidw kas erittiği için
Yok özelde. Bilmiyorum valla ne yapsak şaşırdık iyice

Kızlar şimdi ultrason randevusundan çıktım doktor randevusunu bekliyorum
Benim gıcık oğlum yüzünü göstermedi kaç kere yürüttüler kaç kez döndüm dolaştım göstermedi
Kilosuda 2590 ama baştan beri büyük bebek dedi
Doktorunuz daha detaylı açıklama yapar dedi bekliyoruz suan
Ay maşallah kilosuna. İnşallah doktorun bir sorun olmadigını söyler🤲🏻

Benim gıcık oğlum yüzünü göstermedi kaç kere yürüttüler kaç kez döndüm dolaştım göstermedi
Kaç haftalıksınız maşallah kilosu çok iyi geldi 😊

Ya ben bugün el yapımı Çiğköfte yedim etsiz. 3 sıkım . Şekerim 180 çıktı 😭 tatlı hamurişi zaten ağzıma sürmüyorum ama bulgur da çıkarıyor y
Sizin bilginiz var sanırım ölçümlerimizin kaç çıkması gerekiyor ben daha dün akşam başladım ama değerlerim normal mi değil mi bilmiyorum mesela

Masallah kuzum güzel büyümüş.
Keske yüzünü de gösterseydi ama nazlı olucak demek ki 🤭 doktordan da güzel haberlerle dön inşallah 🤲🌺

Ya ben bugün el yapımı Çiğköfte yedim etsiz. 3 sıkım . Şekerim 180 çıktı 😭 tatlı hamurişi zaten ağzıma sürmüyorum ama bulgur da çıkarıyor y
Ben geçen gün kisir yedim etkilemedi. Baktığımızda ikisi de aynı bulgur. Domates felan yedin mi? Bazı kişilerde domates de yükseltiyor. Ama çok şaşırdım. Bulgur ayol bu. A aaa plan da yapiyo mu peki

Ben geçen gün kisir yedim etkilemedi. Baktığımızda ikisi de aynı bulgur. Domates felan yedin mi? Bazı kişilerde domates de yükseltiyor. Ama çok şaşırdım. Bulgur ayol bu. A aaa plan da yapiyo mu peki
İçli köfte yedim bi tane de ama o da bulgur ne çıkardı bilmiyorum çok canım sıkıldı yaa :/

32+3 haftalıgım ama hep büyük çıkıyordu böyle
Maşallah ya Sağlıcakla kucakla inşallah🌸
1 saat tokluk 140 altı olması lazım. Açlık 95 altı olmalı
Teşekkür ederim 😊
Sanırım herkesin bünyesinde değişiyor bu olay ne değişik ya 😟

Pijama takımına ihtiyacı olan varsa likapashop satıcısından aldım trendyol da kumaşı kalın çok güzelmiş öneririm. Beli ayarlamalı. Yıkanınca çekecek gibi değil umarım. Fotoğraf bırakıyprum
Bu yakalı düğmeler çok güzel aslında bendede var 3-4 takım ama beni gece yakaları terletiyor rahatsız ediyor kolay kolay yakalı düğmeli pek almam artık😊

Benim eski doktorum yüzünü kapattığında ultrasonla midemi hafif sallıyordu dürtüyordu sonra çekiyordu elini garibim😊ama her doktor yapmıyor bunu işte kilosuda maşallh tosun geliyor😊neyle besliyorsun dicem ama kiminde genetik olabiliyor benm bi arkadaşımında çocukları hep iri doğmuş

Sende de şeker var mıydı. O da etkiliyor kilo alımını :) benim ki de üst sınırda gidiyor şekerden olsa gerek

Benim eski doktorum yüzünü kapattığında ultrasonla midemi hafif sallıyordu dürtüyordu sonra çekiyordu elini garibim😊ama her doktor yapmıyor bunu işte kilosuda maşallh tosun geliyor😊neyle besliyorsun dicem ama kiminde genetik olabiliyor benm bi arkadaşımında çocukları hep iri doğmuş
Göbegimi sıkıştırdı bastırdı
Yan döndürüpta baktı 3 kez yürüttü ama banamısın demedi🤣
Canım rejim yapıyorum ben ama bebiş hep büyüktü doktorumda simdi aynısını söyledi pek umursamadılar yani
Eşim 8 aylık ve kilolu doğmuş genetik olabilirmiş

Kızlar doktorum kilosuna genetik dedi
Şeker içinde böyle devam et dediler kısır yüksek çıkarmıştı onu bidaha yeme dedi
23 ocaga serklaj alma tarihi verdiler
Ama su kaybında ve çok kasılmada gel dediler
Benimde kasılmalarım aşırı çok oldugu için ani durumda hemen geliyosun serklajı alıyoruz dedi
Ve bebek kendini pek göstermediği için 1 ultrason daha verdiler🙏

X