2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Elektrikli olanı var bir de babyjörn tarzı kendi hareketiyle sallananlar var ben de çok kararsız kaldım
Elektrikliyi ilk bebekte hiç kullanmadım kolikti ama onun içinde bile hiç durmadı sevmedi sattık bunda kendi hareketi ile sallananlardan aldım babybjörn muadili. İnşallah sever yoksa çok zor oluyor.Hayat kurtarır valla

Bunu da ilk defa duydum eşin nereli canım nerenin adetiymiş

Pusetler de bu görevi görüyor. Hem de almak zorundayız. O sebeple ben ana kucağını almayacağım, eğer uyku konusunda desteğe ihtiyaç duyarsam eski köy beşiği/çingene beşiği tarzındaki beşiklerden edinmeyi düşünüyorum. Ana kucağı yorumlarında çoğu kişi hiç gerek yok yazmış, köy beşikleri için ise kolik çocukların bile bu beşiklerde uyuduğunu belirtmişler

Ritmik oluyıor hıçkırıklar. Tekmelerse daha düzensiz. Tekmeler dağınıkken hıçkırınca hep aynı yerde hissedersiniz bebeğ. Hareketleri arasında sayarsanız hemen anlarsınjz

Bir de göğüs pompası alan var mı elektrikli ya da manuel hangi marka almayı tercih ettiniz alan ya da araştırabilme var ise yazarsa çok memnun olurum
Elektrikli olanları önerdiler bana. Amazon'dan tek göğüs için elektrikli lansinoh aldım. İçinden biberon da çıktı. En iyi yorumlar lansinoh markasına yapılmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…