2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar bu haftalarda sancınız oluyor mu
Önceki hafta yaşadım ben ama aynı zamanda griptim, gripten olabileceğini söyledi doktorum. Aynı zamanda karındaki lenf dokularında karnın büyümesine bağlı olarak ağrı olabiliyormuş. Nst bile istemedi. Eğer yakın zamanda kontrolünüzde ultrasonda rahim ağzı mesafesinde bir azalma yoksa bu bahsettiğim sebeplerden de kaynaklanabilir

Önceki hafta yaşadım ben ama aynı zamanda griptim, gripten olabileceğini söyledi doktorum. Aynı zamanda karındaki lenf dokularında karnın büyümesine bağlı olarak ağrı olabiliyormuş. Nst bile istemedi. Eğer yakın zamanda kontrolünüzde ultrasonda rahim ağzı mesafesinde bir azalma yoksa bu bahsettiğim sebeplerden de kaynaklanabilir
Bende çok ağır gribim sanırım ondan kaynaklı tüm vücudum ağrıyor :KK43:

Pusetler de bu görevi görüyor. Hem de almak zorundayız. O sebeple ben ana kucağını almayacağım, eğer uyku konusunda desteğe ihtiyaç duyarsam eski köy beşiği/çingene beşiği tarzındaki beşiklerden edinmeyi düşünüyorum. Ana kucağı yorumlarında çoğu kişi hiç gerek yok yazmış, köy beşikleri için ise kolik çocukların bile bu beşiklerde uyuduğunu belirtmişler
Ana kucağına alıştırma diyen çok oldu bana bende alma taraftarı değildim zaten pusetimi var oda sallanıyor boşuna masraf olmasın

Nasılsınız bayagidir yazmıyordunuz sanki şekerleriniz nasıl gidiyor
Sagol canım iyiyim sen nasılsın
Ağrılarım var ve dikişimi hissetmeye başladım maalesef
Kasılma oldukça popoma ağrı giriyor ilk doğumumdada böyle olmuştu
Salı günü randevum var onu bekliyorum
Şekeride ölçmeye devam ediyorum onun randevusuda salı günü😕

X