2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Nörolojik bir durum olma ihtimalini elemek için bir doktora görünün bence geçmiş olsun

Bende duydum bu otu. Doğum sırasında suya mı koymamız lazımmış sonrasında ne yapacaz peki

Bende duydum bu otu. Doğum sırasında suya mı koymamız lazımmış sonrasında ne yapacaz peki
Bana satan adam doğum başlayınca suya koymamı doğum bittikten sonra sudan çıkarıp kapanmasını beklememi söyledi daha sonra gömebilirsin ya da akvaryumun dibine koyabilirsin dedi :)

P
bizde çeyiz dizerken yatağımızda erkek çocuk yuvarlamıştık bebişimizde erkek

E bebekte indirim var bugün ben de gittim
Hipp şampuan , vücut losyonu sebamed pişik kremi
Canped emici külot doğum için 119₺ ye düşmüş onu aldım
Hipp combiotik organik mama aldım yeni doğan skt 2025 sonuna kadar hastaneye götürcem süt gelmez bisey olur vs diye
Süt mama saklama kabı aldım
Kitap aldım bide hayvanlar benim adım aslan görünce dayanamadım çok tatlı
Minnosun tüm eksikleri tamamlandı benim de öyle
Tek eksik bir emzik o da suan gerekli değil diye almadım ne alacağımı bilemedim

Kızlar bende 30 hafta olduktan sonra çok zorlanıyorum ya artık işede gitmiyorum ücretli izne çıktım. Çıktıktan sonra evde çok zorlanıyorum tansiyon dusukluyu gece mide yanması kaç kere uyanıyorum ya. Her gece uyanıp ilaç içip elma yiyorum 1-2saate anca geri uyuyabiliyorum. Bide dün gece haberim olmadam sırtüstü uyumuşum bide ayıldım ki aman boğuluyorum resmen sanki sırtımdan vuruyorlarmış gibi hemen su içip sola dondum rahatladim. Bugunde yalnız şerbet içiyorum bayılacak gibi oluyorum yoksa

Kızlar benim şeker yüklemesinden sonra değerler bir tık yüksek çıkmıştı doktorum endokrine yönlendirmişti diyet verilecek diye tabi benim diş ağrılarım olunca gidemedim geçen hafta şimdi cumaya randevu aldım bu süreçte 73den 69a düştüm sadece çorba ve süt ile beslenince... Endokrine giden var mı aranızda şeker için ne yapıyorlar aç mı gitmeliyim? Diş ağrısı yüzünden idrak edememiştim anca anca kafama dank ediyor biraz korkmaya başladım birşey olur mu diye :/

onu bende duyuyorum arada ama bu farklı internette baktımda kesin olmamakla birlikte bir doktor bebeğin eklem sesleri diyor. İleri haftalarda bazı gebeler duyuyormuş
Ben duydum canım 3 kere hatta 2si peşpeşe oldu başka bı gündür bu hafta içinde dikkate almadım benden geliyordur dedim. Bugün sabah WC deyken bebek hareket ederken çıt etti yattım nete aynen eklem sesiymis çok tuhaftı

Bende 54 ile kaldim şu an 63 64 lerde geziyorum. 31. Haftadayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…