2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Merhaba.Geceler bende oluyor kramplar ayaklarda ve ellerimde uyuşma

Kızlar benim tam bir haftadır sol gögsüm ve sol sırtım inanilmaz agriyor kardiyolojiye gittim bir sorun yok dedi ama anlam veremiyorum bu agriya ayni sorunu yaşayan var mı

Dünkü hemogram sonucum çıkmış kanım 1,5 ay önce 10,5 şimdi 10,8 diyor hala sınırın altında bu gidişte serum vericek gibi galiba
Canım ben aldım ya serum konuşmuştuk. 9 küsürdü, bu aya ölçtüm 1 derece yükseltmiş. 10 küsür olmuş. Sabah akşam ilaçla da ben zaten 1 derece yükselmiştim. Arayacağım bugün doktorum bakalım ne diyecek.

O suyu içmem de gerekiyor mu bi de yanımda mı olması lazım
Bazı kişiler sudan iciyomus ama şart da değil. Zaten bi yudum felan alıyorlar diye biliyorum. Senin yanında olması şart değil. Memlekette felan bile yapılsa olur. Ama doğum bitince hemen haber ver de kapanıp toparlansin rahmin

Ne kadar ücret vermiştiniz. Devlet özel fark ediyo mu yada rapor

Kızlar gece uyuyamadim yarım yamalak herşey sabah uyandığımda sersem gibiydim bebek hareketli şükür ama tansiyonum 12/7 cikti çarpıntım var bide sol kolum bugün daha çok halsizlik ve karıncalanma yoğun ne yapsam iyi gelir

Benim düğüne full kız bebek kız çocuk geldi kucağımıza aldık ikimizde hatta bir tane küçük prenses vardı koşup bana sarılmıştı biz o yüzden direkt her şeye kız gözüyle de baktık küçük bey öyle olmaz böyle olur diye hayatımıza sağ ayakla giriş yaptı bunlar bende hiç işlemedi

Ahahahah gerçekten baya supriz olmuş size de ama o küçük bey gerçekten buralar benden sorulur ben ne dersem o olur gibi geliyor benden söylemesi. Hatta zihnimde tüm spermleri pataklayarak ilerledigini felan düşünüyorum

Eşim 2 şişe ilacı 600 küsüre almıştı, 650 de hastane serum takma parası aldı. Bu arada özel hastane. Ve doktorum yazarken rapor yazacağım dedi. Belki ilaçlar o yüzden daha uyguna gelmiştir
Öğrendiğim iyi oldu bende rapor talep edeyim bari. Kesin değil ama takılma ihtimalim var. 2 ilac 600 bi sey degil. Cunku diğer türlü hap ile yükselme olmuyo pek.

Komik olacak ama gerçekten çekim yasası bile yaptık biz cevval çıktı bu valla ama hoşuma gidiyo artık anneciğinin arkasında da böyle dursun ikinci kız olur diyorlar bizde o da erkek olur

Geçmiş olsun acile git bir canım bir baksınlar yüksek çıkmış biraz karıncalanma falan diyorsun

Ben mısırdan aldım Meryem ana otunu. Hatta Meryem eli diye geçiyor orda. Eski bir inanış. Tabiki sadece otla olacak bir şey değil. Otu koyduktan sonra Meryem suresinin okunması da öneriliyor. İnanıp inanmamak kişiye kalmış. Suyu içilmiyormuş. Bu bir inanış. Gün içinde hurafe dediğimiz birçok şeyi yapıyoruz aslında. Ben hiç olmazsa psikolojik olarak rahatlatması için ve Meryem suresinin şifasına inandığım için yapacağım. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…