2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Yok hiç birzaman bana kendi kadın doğum doktorum bakmadı ikili tarama için bile radyoloji yönlendirdiler renkli doppler içinde öyle
Devlet hastanesinde ya da perinatolog olmayan ve cihazları iyi olmayan özellerde böyle oluyor ama dopplere perinatolog bakıyor benim gittiğim hastanede.

Iyi geceler bende bugunnpazardan kendime pijama aldim önden düğmeli.ercan marka 250.den 200 sonra 180 düştü iki tane aldım renkleri bir çok.cqnli.arkadasla4 hiç beğenmedi dedim ne olcak aman ne kadar giycem bide naylon terlik.aldim hastane içinde gezmeye

Pazar gördüm aksam yemege kaynana ve yatılı misafir kaynim gitmek bilmeyen sürekli ayaktayım ve çok.yoruldum şeker 279 du kalktığımda

Lohusa tacı aldınız mı hastane için. Aslında adetimizde kırmızı taç varmış ama şimdi cinsiyete göre renkler kullanılıyor mavi pembe. Siz ne yaptınız

Devlet hastanesinde ya da perinatolog olmayan ve cihazları iyi olmayan özellerde böyle oluyor ama dopplere perinatolog bakıyor benim gittiğim hastanede.
Perinatolog yok sanırım gittiğim hastanede zaten radyolojiyle kadın doğumcunun cihazları farklıydı ikili tarama için girdiğimde farkettim hatta detaylı ultrason için bile radyolog değil de perinatologa gitsen daha iyi onlar radyologa göre daha çok bilgili detaylı ultrason konusunda demişti

Lohusa tacı aldınız mı hastane için. Aslında adetimizde kırmızı taç varmış ama şimdi cinsiyete göre renkler kullanılıyor mavi pembe. Siz ne yaptınız
Ben almadım karar veremedim kırmızı mı alsam diyorum bebiş erkek bu sefer kırmızı da kız sanarlar mı diye düşündüm beyaz da alabilirim çok kararsızım taç ve terlik istiyorum

Bebek doğum pozisyonu almış benim başı aşağıda direkt idrar torbama baskı yapıyor kaçırmaktan korkuyorum sürekli koşuyorum tuvalete

Hastane içinde gezmeye ben ne alsam bilemedim crocs istyordum onlarda pahalı çakmalarıda sert oluyor ayak acıtıyor evden bakıcam güzel bir terliğim varsa alıcam aslında hasırdan ev terliğim var belki onu alablirim

Bebek doğum pozisyonu almış benim başı aşağıda direkt idrar torbama baskı yapıyor kaçırmaktan korkuyorum sürekli koşuyorum tuvalete
Daha var zaman dönebilirde umarım dönmez normal düşünyorsan benim geçen ayda baş aşağıdaydı bu gittğimdede baş aşağıda banada baskı yapıyor ama hiç kaçırcam dye korkmadım kaçırcak duruma gelmedim henüz

Ben bugunnkadin dogumcu yu arafim şekeri söyledim giderek yükseliyor diye diyete mi uygulamiyorsunuz uygulamaya çalışıyorum dedim benimle şeker konusunun bir ilgisi yok onu dahiliyeci yönlendirecek redavu edecek bana normal.kontril gününüzde gelin dedi bebeğin durumuna göre rendavylari siklastirabiliriz dedi bide sag tarafım ve kasik bölgem.berbat ağrıyor en son bebek dönmeye çalışıyordu çok ağrım var şu an aglayacam

trend yolda uygun fiyata terlik ve taç var takım ama emin olamadım bazıları terlik güzel yumuşak demiş kimisi çok sert demiş kimisi tacını küçük demiş bende emin olamadım

Terlik olarak ben de ne alacağımı bilmiyorum crocks tarzı istemiyorum çünkü hic giymem havlu lohusa terlikleri var uygun fiyata onlardan mı alsam diyorum ya da ev terliğimi götürcem artık normal terlik

Terlik olarak ben de ne alacağımı bilmiyorum crocks tarzı istemiyorum çünkü hic giymem havlu lohusa terlikleri var uygun fiyata onlardan mı alsam diyorum ya da ev terliğimi götürcem artık normal terlik
Havlu alma bence temizlik açısından sonuçta gezeceksin lavaboya gideceksin gündelikte kullanabileceğin hafif bir model alsan daha rahat olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…