2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ben tansiyonum yükselince baş ağrı ve zonklama hissediyorum. Hatta böyle başımın içinde kan akışını duyuyorum

Parol + Türk kahvesi beni hafifletiyor migrenim var ama tansiyon bas ağrısı ise bilmiyorum nasıl geçer canım eğer tansiyondan değilse bu dediğimi yapabilirsin
Tansiyon aleti çok önemli bir tane al mutlaka sabah akşam ölçüyorum bende

Ben çektim tansiyonum yüksekti esnem basım catlardi simdiljk tansiyon hapi kullanıyorum. 3gun önce 19 a çıktı 1gece kaldım hastanede.tansiyon yüksekse bebek beslenemiyormus dikkat et

Türk kahvesi içemiyorum maalesef ama cihazı alacağım kesin erteleyip durdum

Artık hiç uyuyamıyorum dön dön dur sabahın 6’sı oldu bu ne ya uykuya dalıp 1 saate uyanıyorum bu gece hiç uyumadım hatta sersem gibiyim

Neden uyuyamiyorsun bebek mi uyutmuyor agriniz mi var?
Hem sürekli tuvalete kalkıyorum hem de dönüp duruyorum uyku tutmuyor bebiş arada vuruyor ama o da çok değil ağrı da çok yok bugün anlamadım valla :/ hafif uykuya dalar gibi oluyorum pat gözüm açılıyor

Benimde günüm günümü tutmuyo dun gece wc ye zor kalktım uyku öyle tatlıydı. Bebisimde saolsun uslu durdu ama bu gece heryer battı resmen. Dediğin gibi tam dalicam bi rahatsızlık basliyo. Simdi bi miktar tansiyonum düşmüş yatiyorum. Karnım gurul gurul açlıktan bagiriyo. Regl ağrısı bende de başladı bide tırtıl gerinip duruyo içimde. 7. Ayda böyleysek 8 9 da ne şikayet edicez çok merak ediyorum

Bende aynıyım o eski uyku kalitemden eser yok şimdi Gerçi sınavım var onun heyecanı da uyutmadı biraz
Açık öğretim mi? Allah kolaylık versin.
Bende haziran ayında son sınavıma girdim. Hatta 3 haz transfer oldu 4 haz günü de sınavım vardı allahtan online şeklindeydi. Bebisin şansına geçtim diyorum çünkü tedavi ayı diye calismamistim hiç şükür mezun oldum. Darısı seninde başına evladının şansına güzel sonuçlar alirsin inşallah

İş yeri hemşireliği sınavı Sağol canım amin inşallah kızım uğur getirir bana

Kızlar karnımın sol tarafına ağrıyla uyandım geri yatamadım karnım acıyor resmen gaz mı var ne var anlamadm geçtim içeri oturuyorum dolanıyorum

Baş ağrısı bu aralar bendede başladı ama ölçüyorum 11-7 çıkıyor bu haftalardan sonra yğksek tansyon baş ağrısı olablirmiş

Bu gece bende uyuyamadım 2.30 da wcye kalktım geri zor daldım 4.30 da karnım acıktı kalktım bişeyler yedim 7.30 da da karnımın acımasıyla uyandım uyku gözümden akıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…