2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bende 6-7 gibi uyanıyor bi daha uyuyamıyorum haftasonları. dün öyleydim mesela acayip acıktım sabah sabah kalktım kahvaltı yaptım 😂 bugün de sürekli wc kalktım ama şükür uyudum 6-7 gibi fırlamadım yataktan. Bazen Uyandığımda güneş bile doğmamış oluyor ahahah. Ne zorum varsa.

Bende 6-7 gibi uyanıyor bi daha uyuyamıyorum haftasonları. dün öyleydim mesela acayip acıktım sabah sabah kalktım kahvaltı yaptım 😂 bugün de sürekli wc kalktım ama şükür uyudum 6-7 gibi fırlamadım yataktan. Bazen Uyandığımda güneş bile doğmamış oluyor ahahah. Ne zorum varsa.
5 de uyanıp kahvaltı yaptığımı biliyorum 🤭🤭🤭

Kızlar gecende pijamadan bahsettik ya kv bi takım saha alıyor bugun. Sağ alttakinden almıştı. Isilay marka yumuşacık içi hafif polarli gibi. Eger bu marka denk gelirse kacirmayin. 250 liraymış. Cekme sarkma vs de yapmadi. Suan 55 kiloyum L beden dokumlu duruyor. Özellikle tesettürlü bol olsun diyenlere ayrıca tavsiye ederim. Vücuda yapışmıyor. Aylar önce ty dan aldıklarım kabuk gibi olmaya başladı. Bunlar öyle değil.

Eklentiler

• Screenshot_20231210-102810_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20231210-102810_WhatsApp.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 88
İlk defa sizde duydum doğrusu şekeri olana corasprin verildiğini
10 gün sonra randevum var kesin sorucam bunu😊
Şekeri olana corasprin veeilmezki zaten şeker hastalarında yara iyileşmemeai kan pıhtılaşmaması gibi sorunlar oluyor üstüne birde corasprin ilginç geldi belki başka bir problem vardır bilmiyorum bende kullanmıyorum 19 haftadan beri insilün kullanıyorum

Kızlar midem çok ağrıyor😕4.30 da ekmek yiyip yattım diyemi oldu anlamadım halâ daha ağrıyor ne iyi gelir ki sütüm yok süt demeyin

Kızlar midem çok ağrıyor😕4.30 da ekmek yiyip yattım diyemi oldu anlamadım halâ daha ağrıyor ne iyi gelir ki sütüm yok süt demeyin
Hiçbir şeyin faydası yok bende sürekli isyandayım mide yüzünden :KK43: ne yesem boğazımda sanki aşağı inmiyor ağrı yanma sürekli bıktım süt zaten zerre fayda etmiyor tam tersi bende.
Soda içiyorum o da faydasız
Gaviscon şurup içiyorum 5-10 dk iyi geliyor sonra aynı ağrı yine bebek baskı yapıyor bence iyice

Kızlar selam bende bu gece 3.40 a kadar güzel uyumuşum sonrası ziyan oldu midem acayip yandı hala da yaniyo gaviskon yudumluyorum az az ama geçici etki yaratıyor sonra tekrar basliyo yanma sabah 7 leri gördüm sonra bı baktım saat 10.olmus çok zor bu mide yanması napcaz bilmiyorum süt gaviskon bide pulcet vermişti doktorum mide koruyucu onu da içtim bugün ama hala kötüyüm. Dün konserve domates ten makarna yedim 1 tabak ondan oldu bence😥

Hiçbir şeyin faydası yok bende sürekli isyandayım mide yüzünden :KK43: ne yesem boğazımda sanki aşağı inmiyor ağrı yanma sürekli bıktım süt zaten zerre fayda etmiyor tam tersi bende.
Gaviscon şurup içiyorum 5-10 dk iyi geliyor sonra aynı ağrı yine bebek baskı yapıyor bence iyice
Göbek deliğimin üstünde bir yerlerde galiba canım çok acıyor ilkkez byle mide ağrısı yaşıyorum soda denedim ılık şerbet denedim geçmedi sağa yatınca ağrım olmuyor ayağa kalkınca ve sola yatınca ağrım oluyor hiçbişey yapamıyorum😕

Soda hiç iyi gelmiyor aman içmeyin :KK43:

Şekeri olana corasprin veeilmezki zaten şeker hastalarında yara iyileşmemeai kan pıhtılaşmaması gibi sorunlar oluyor üstüne birde corasprin ilginç geldi belki başka bir problem vardır bilmiyorum bende kullanmıyorum 19 haftadan beri insilün kullanıyorum
Banada ilginç geldi ilk defa duydum zaten
O arkadaş normaldede şeker hastası belki o yizden vermişlerdir bilmiyoruz canım😊

Gece yatmadan en az 2 saat önce bir şeyler yiyip içmeyi bırakmak lazımmış. Denedim işe yarıyor kısmen. Bir de tam yatağa girince buz gibi sütü içip uyuyabiliyorum

Benim de :KK43: Asit salgılıyor sanki midem sürekli. Ben bi avuç leblebi yiyorum bol su. Süt daha kötü yapıyor beni.
Benide normalde daha kötü yapardı içtim o mu iyi geldi yoksa karnımı ovuşturdum bebiş yer değişsin diye uğraştım onla biraz mide tarafım boşaldı rahatladı hangisi iyi geldi anlamadım biyerini dayamış mideme doğru dışardan elleyince sertliği vardı şuan rahatladım gibi

X