2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Googledada öyle yazıyorsa bi soruyum
Acaba her şekeri olana değilde sadece insülin kullananamı veriliyorki
Canım Google’da her okuduğuna güvenme sen. Gerekli olsaydı doktorun başlardı. Bende Coraspin kullanıyorum doktor ilk muayenede başlattı şekerim veya kalp hastalığım vs yok.

Kızlar böyle olmaz bence yanlış anlamayın ama pek sağlıklı değil yaptığınız şey diyetisyene yönlendirmişlerdir yönlendirmemiş olsalar bile siz kendiniz diyetisyenden randevu alıp ona sorarak ilerleyin bence öyle deneyerek olduğunu sanmam kişiden bünyeden ve değerden değere değişir bence 😔

Kizlar grip olmusum,burnum tikanik öksürüğün var nasıl acil iyileşmem lazım. 3gun önce acildeydim 1 gece kaldım tansiyonum yukseldi 19a çıktı.hastanede grip kaptım sanırım.simdi iyim şükür tansiyonm düştü.pazartesi günü kontrolüm var tansiyon takip ediyorum şimdilik.bebekde ultrasonda göğüs 4hafta geride,bacakları 1hafta geride olduğu söyledi.sizde öyle varmı. Doktorda pek takilmayin dedi eşim ben minyon tipiyiz ordanmi dedi

Kizlar grip olmusum,burnum tikanik öksürüğün var nasıl acil iyileşmem lazım. 3gun önce acildeydim 1 gece kaldım tansiyonum yukseldi 19a çıktı.hastanede grip kaptım sanırım.simdi iyim şükür tansiyonm düştü.pazartesi günü kontrolüm var tansiyon takip ediyorum şimdilik.bebekde ultrasonda göğüs 4hafta geride,bacakları 1hafta geride olduğu söyledi.sizde öyle varmı. Doktorda pek takilmayin dedi eşim ben minyon tipiyiz ordanmi dedi
Geçmiş olsun canım bende gribim. Zencefil balı karıştırıp macun gibi yapıyorum sıcak suya limon kesip ballı zencefili ekleyip içiyorum. Bana en iyi gelen şey o

Kızlar böyle olmaz bence yanlış anlamayın ama pek sağlıklı değil yaptığınız şey diyetisyene yönlendirmişlerdir yönlendirmemiş olsalar bile siz kendiniz diyetisyenden randevu alıp ona sorarak ilerleyin bence öyle deneyerek olduğunu sanmam kişiden bünyeden ve değerden değere değişir bence 😔
Zaten diyetisyenede gidiyoruz canım listelerimizide paylaştık birbirimizle😊
Bazen diyetlistesindeki bile şekeri tavan yapıyor zaten diyetisyende diyor deneme yanılma yoluyla sevam edicez diye

aa neden vermediler ki ben 7 aydır kullanıyorum dr her gidişimde üstüne basa basa aksatma sakın diyor
Coraspirinin şekerle alakası olduğunu sanmiyorum
Bende coraspirin kullanıyorum damarlarımda direnç vardı kan akımını kolaylaştırmak bebeğe giden kan akımını artırmak için kullanıyorum

Zaten diyetisyenede gidiyoruz canım listelerimizide paylaştık birbirimizle😊
Bazen diyetlistesindeki bile şekeri tavan yapıyor zaten diyetisyende diyor deneme yanılma yoluyla sevam edicez diye
Anladim ama birbirinizinki ile değilde kendinizinkiniyle yapın derim branşım değil ama nacizane şeker olayı biraz hassas bi konu 🙏🏻🤲🏻🤗

Hep mi öyle duruyodu dönmüyo mu hiç. Benim gece döndü böyle çok kötüymüş acısı. Sığmazlar ki artık yan kocaman oldular rahat da değiller bence böyle
Dönüyor korkmayın benim bir ara baş aşağıda doğum pozisyonundaydi sonra ters oldu 2 muayenedir yan diyor sırt tam sol tarafimin üstündeymis sertleşiyor dedim doktora neresi dedi gösterdim yumru gibi oluyor orası tam sırtı dedi ayakları sag yanda aşağıya bakiyor bazen çok rahat yatıyorum uyuyorum bazen de bu rahatsızlıkları çekiyorum bugün de pelvik bölgesine tekme yiyorum oluyor yani pozisyondan ama değişiyor sagolsun annemi çok yordum ağlattım biraz da değiştireyim diyor yoksa o ağrılar nefes aldırmaz ağrıların çok artarsa parol az da olsa rahatlatıyor

Kızlar baş ağrısı çeken var mı ensemden giriyor iki güne bir böyleyim ya artık Parol 'da etki etmiyor 🥺 krem sürüyorum alnıma boynuma öyle uykuya dalıyorum doktorun tansiyon takibini yap dedi cihaz alayım bakacağım inşallah 🥺 birde tansiyon düşünce mi enseden ağrı girer yükselince mi anlamıyorum ne yapmalıyım?

X