2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Kafayı takmıştın iyi oldu eşin iyi yapmış canım uzan dinlen yapma böyle kendine yapıyorsun sağlık önemli

Yapmayin Allah aşkına buna bu kadar kafa takmayın hayatta ne problemler var lütfen canınıza bebeğinize yazik

Kızlar belimin sol tarafına bıçak saplanıp çıkıyo aniden. Doğum belirtisi değildir demi. Nick imi her gün yeni bir dert diye değiştircem
Allah korusun korkma müdahale odasındaki 36 haftalik bir hamile geldi nst ye bağladılar sancisi varmis bisi xikmadi dogum sancisi değilmiş yani bebeğin kalp atışlarını dinlediler hersey normaldi doğuma dahil değildi idrar yolu enfeksiyonu olabilir dedi doktor kan idrar tahlili istedi tabi pür dikkat o tarafa odaklandım kaburgalarımın ağrıyor dedi vücutta enfeksiyon üşütme olabilir ona bağlı dır dedi ama şu anki.kasik ve bel.agrin dogum la bir ilgisi yok dogum sancisi değil dedi

Hiç bisi demedi acil doktoruydu tok.karniydi yemegi yedim direk.gittim
Yatış istedi gözetim.altinda olayım.dedi evim hastaneye 5 dk dedim doktora dedim evde cocuk.yalniz gideyim kendini koyu hissedersen gel dedi ama şu an bomba gibiyim benim tamamen sinirden oldu onu anladım ben bugün aparhman yikadim balkon yikadim taktım hortumu 4 katli bina her katta bir daire var kafa dağılsın diye dogqlgaz boruları dosenirken mahvolmuş qpartman komşulara dedim bu son yilayisim doğuma kadar siz yikayacaksiniz bundan sonra diye ennust katta ben varim

Kasıkta ağrım yok ama sürekli soluma yatıyorum sol basenim kalmadı artık sinirlerdendir belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…