2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Kızlar şeker yüklemesi yaptırdım bugün çok fena oldum tansiyonum düştü nabzım arttı bayılacak gibi oldum fenalaştım sizde de oldu mu bu durum 😔
Ben beeeen 🥹🥹 doktorum yazmış ki gebelik şekeri yok ama diyete dikkat edelim . Senin sonuçlar nasıldı

Beni de hep şey korkuttu burda yazanlar oluyor ya 33 de sebepsiz kalp durması yok 36 da. Onlardan aklım çıktı acaba sebep bu mu diye. Ama çok ağrılı bu günde 6 kere eli delmek. Canım çok acıyor 🥹
Normalde parmagı delmek hiç acıtmıyor acaba iğnenin boyutunu en yüksegemi koydun ?
2,5 veya 3 tam delmek için yeterli oluyor birde tırnagının yanlarından tırnaga en yakın bölümden delersen hiç acıtmıyor doktorda ordan delinmesini öneriyor zaten

Normalde parmagı delmek hiç acıtmıyor acaba iğnenin boyutunu en yüksegemi koydun ?
2,5 veya 3 tam delmek için yeterli oluyor birde tırnagının yanlarından tırnaga en yakın bölümden delersen hiç acıtmıyor doktorda ordan delinmesini öneriyor zaten
Direk ortadan deliyorum cihazı veren kişi 4 e ayarladı 🥹 genelde 4 kullanılır dedi

Kızlar moralim cok bozuk 28.haftaya yeni girdim daha öncede demiştim size sağ gögsümün altinda sürekli sızlama var sırtıma ve gögsüme vuruyor ultrasonla birkac defa bakildi safra kesem zaten yok karacigere dalaga baktilar hicbisey goremediler kan degerlerimde normal ama artik agriya dayanamiyorum herkes bebegin pozisyonundandır diyor ama bebek bu kadar agri yapar mı sizce artik gercekten korkmaya basliyorum doktorlara gitmekten yoruldum

Kızlar moralim cok bozuk 28.haftaya yeni girdim daha öncede demiştim size sağ gögsümün altinda sürekli sızlama var sırtıma ve gögsüme vuruyor ultrasonla birkac defa bakildi safra kesem zaten yok karacigere dalaga baktilar hicbisey goremediler kan degerlerimde normal ama artik agriya dayanamiyorum herkes bebegin pozisyonundandır diyor ama bebek bu kadar agri yapar mı sizce artik gercekten korkmaya basliyorum doktorlara gitmekten yoruldum
Aynısı benim sol gögüs altımda ama sırtıma vurmuyor kemiğim kaburgam çok acıyor ağrıyor sola yatamıyorum öksüremiyor sola dönüp bişey yapamıyorum çıldırıcam 1,5 haftadır var bendede bebeğe bağlıyorum bende bugün oralardaydı hep ne oturabldim ne yatabldim put gibi dimdik oturuyrum

Aynısı benim sol gögüs altımda ama sırtıma vurmuyor kemiğim kaburgam çok acıyor ağrıyor sola yatamıyorum öksüremiyor sola dönüp bişey yapamıyorum çıldırıcam 1,5 haftadır var bendede bebeğe bağlıyorum bende bugün oralardaydı hep ne oturabldim ne yatabldim put gibi dimdik oturuyrum
SI
Kaburga agrisi hamilelikte normalmis benim kaburga degil kaburga olsa telaslanmicam moralim cok bozuk

SI

Kaburga agrisi hamilelikte normalmis benim kaburga degil kaburga olsa telaslanmicam moralim cok bozuk
Ben şuan bile telaşlanıyorum kaburgamın altındaki bi organ mı ağrıyor dye dşünyrum bazen kalbimmi ağrıyor dyorum herşey geliyorum aklıma ama canım çok yanıyor öyle byle değil😞belki seninkide bu sebepten ağrıyordur senin sırtına gögsüne vuruyor olablir

Ben şuan bile telaşlanıyorum kaburgamın altındaki bi organ mı ağrıyor dye dşünyrum bazen kalbimmi ağrıyor dyorum herşey geliyorum aklıma ama canım çok yanıyor öyle byle değil😞belki seninkide bu sebepten ağrıyordur senin sırtına gögsüne vuruyor olablir
çok canım sıkılıyor diyorum hadi kötü biseyse diye zaten panik bir insanım herkes dogumdan sonra gecerse diyor dogumdan sonra gecmezse o zaman belli olur heralde hamileligim burnumdan geldi resmen

100 lükte sonuçlarını hatırlıyor musun canım
79 -183-149-105. Yapılan hastahaneye göre diyet yapmam gerekiyor dediler. Diyetisyene yollamadım ama. Suan ankaradayim burda yapılmış testler arada olduğu için açlık tokluk bakıyorlar suan normal beslenmeye devam ediyorum kisitlamayi kaldırdılar. Her hastahane farklı yaklasiyor

İşte bana o 100 lüğü yapmadı takip verdi zayıf bir annesin 100 lük önermiyorum dedi 🥹 takipten kastım hergün 6 kere iğne ile şeker ölçmek
Valla bende zayıf biriyim. Daha 5 kilo aldım ama doktor ailede de olunca yapılsın istedi. Bide stres çok fazla etkiliyor şeker sonucunu. Evde bakmak ile hastahane ortamı çok etkiliyor. Bende 1 hafta sıkı diyet yaptım üstüne stresli üzüntülü şeyler yaşadım o süre içinde hastahane de çok yüksek çıktı şekerim. Ama şuan açlık tokluk normal değerlere döndü. Biraz stres düzeyini dengelemek gerekiyor

Geçmiş olsun tansiyonunuza baktınız mi
Tansiyon fırlamış 13 8 cikti ikinci olcumd3 12 8 yatış verdi geldim eve cocuk evde tek diye eşimde cay dokulen halıyı aldi çöpe koydu baktıkça sinirin kalkıyor buna tansiyonun fırlıyor taktın kafayi diye başka jali sevdik gözüm görmeyince rahatladım sanki uyumsuz bisi sevdik ama olsun leke yok

X