2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Bana sizin gibi 100 lük yapmadı zayıf bir anneyiz 100 lük önermiyorum diyip takip verdi 1 haftalık eğer düşmezse insülin başlayacağız dedi

Bn de öyleyim ya... öksürürken hapşırırken ve kusarken öyle oluyorum

Evet canım geniş içe doğru büyüyor demekki ondan canım acıyor byle daha iyi dye düşünüyordum halbuki yatıp kalkmamı engellemez karnım diye ama byle kaburgam çok acıyor ağlıyorum resmen
Malesef içe büyümenin bu zorluğu var. Dışarı büyüse ayrı zorlar ama içe de büyüdüğünde organlar daha fazla sıkışıyor. Ben çok az hareket ettiğimde bile nefes nefese kalıyorum.

Bazen bebek oraya baskı yapabilirmiş hatta elini ayağını dayarmış

Kızlar selam 28 haftalık hamileyim 50mg gebelik şekeri testi yaptırdım 1 saat sonra 152 çıktı açlık 86 normal ama içecekten bir saat sonrası 152 çıktı çok mu yüksek bilenler aydınlatabilir mi
50 ml de 147 çıkmıştı yeniden 100 luk yapıldı. Iki yükleme de de sınıra yakın dedi doktor.

Malesef içe büyümenin bu zorluğu var. Dışarı büyüse ayrı zorlar ama içe de büyüdüğünde organlar daha fazla sıkışıyor. Ben çok az hareket ettiğimde bile nefes nefese kalıyorum.
Allahım güç kuvvet versin ağrıdan suratımı asmaktan kaşlarımı çatmaktan başım ağrıdı

Ben 1 haftadır yediğime içtiğime dikkat ediyordum birde şimdi ekstra dikkat edeyim kilo bile verdim hatta 1 haftada o derece dikkat ettim ona rağmen böyle çıktı

Ben 1 haftadır yediğime içtiğime dikkat ediyordum birde şimdi ekstra dikkat edeyim kilo bile verdim hatta 1 haftada o derece dikkat ettim ona rağmen böyle çıktı
Ben hiç etmiyordum baya köyü besleniyordum kötüden kastım hani tatlı hamur işi vs. 157 yi istenmeyen bir rakam dedi yani 140 üstü olunca bebekte iri doğma olsa neyse de ani kalp durması veya doğum sonrası hipoglisemi şoku olabilir dedi tam tersi hiç rahat davranmadı

Evet canım geniş içe doğru büyüyor demekki ondan canım acıyor byle daha iyi dye düşünüyordum halbuki yatıp kalkmamı engellemez karnım diye ama byle kaburgam çok acıyor ağlıyorum resmen
Çok geçmiş olsun canım bi arkadaşımın da ağrıyı ağrısı gerçekten hayat kalitesini çok düşürüyor

Ay çok kararsızım ben de oyun halısı alıp almamakta. Fisher price ın halılarına bakıp bakıp bitiyorum oyuncakları çok güzel ama aşırı pahalı
Bende çok beğeniyorum ama gerek yok muadil markalar da is görür bence bi tane ekledim
Üst mesaja geldi çok da beğendim öneririm

Yalnız büyük şanssızlık olmuş senin için ya olmaz ki böyle daha çok soru işareti oluştu şimdi. Ya takmayacaksın onu ya da başka doktora gideceksin

Ay Allah korusun ya korktum şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…