2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Aynen zaten çabuk büyüyorlar bide olabilecek kıyafetler erkenden küçülmesin

Kızlar çok ağrım var sol kaburgam öyle çok ağrıyor ki kırılacak sanki resmen ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum ne yatabiliyorum daraldım iyicehaftaya cuma kontrole gideyim bi bakılsın neden bukadar ağrıyor bebekmi oraya baskı yapıyor anlaamdım birde yeni doktora gidicem kendi doktorum evlenip gitti yeni doktorla falan tanışıcaz daha

Seninde için karnın genişti değil mi yanlış hatırlamıyorum. Galiba iç karin muhabbetinin de bu kötü yanı var. Az da olsa başladı benimde organlarım verimli calisamiyo gibi hissediyorum

Siz o yüzden mi yapmadınız? Ütülenince mikrobu ölür derler ama birde o var bide kırış kırış olsun istemem
Yıkamışız zaten ne mikrobu var ki artık üstünde ha kiriş kiriş kısmına bi şey diyemem benimki kiriş kiriş da olmamıştı zaten

Seninde için karnın genişti değil mi yanlış hatırlamıyorum. Galiba iç karin muhabbetinin de bu kötü yanı var. Az da olsa başladı benimde organlarım verimli calisamiyo gibi hissediyorum
Evet canım geniş içe doğru büyüyor demekki ondan canım acıyor byle daha iyi dye düşünüyordum halbuki yatıp kalkmamı engellemez karnım diye ama byle kaburgam çok acıyor ağlıyorum resmen

Kızlar selam 28 haftalık hamileyim 50mg gebelik şekeri testi yaptırdım 1 saat sonra 152 çıktı açlık 86 normal ama içecekten bir saat sonrası 152 çıktı çok mu yüksek bilenler aydınlatabilir mi

Kızlar merhaba. 27+4 üm. Bebek hareketlerini bir gün hissedersem bir gün neredeyse bi iki defa kıpırdanma gibi hissediyorum. Bebek 1200 gram. Sizce normal mi?

Sonra yapıldığında yine yüksek mi çıktı sizin ne yapmam lazım acaba bebeğe zararı olur mu bu seviyelerde
Muhtemelen yine yapar sizin de. Benim 100 lükte açlık 82, 1.saat 179 2. saat 160, 3. saat 135 çıktı. Bizim hastaneye göre normal ama başka biriyle konuştuğumda onların hastaneye göre yüksek. O yüzden dikkat etmeye başladım ne olur ne olmaz diye

Civil de indirim var oyun halısı aldım 219₺

Eklentiler

• IMG_8124.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 43
Ay çok kararsızım ben de oyun halısı alıp almamakta. Fisher price ın halılarına bakıp bakıp bitiyorum oyuncakları çok güzel ama aşırı pahalı
3. Ay salıcaz yere orda oynasın kıpır kıpır oyun halısı şart pahalı biseye gerek yok bence bunda da oyuncaklar var

Sonra yapıldığında yine yüksek mi çıktı sizin ne yapmam lazım acaba bebeğe zararı olur mu bu seviyelerde
Benim 1. Saat 157 çıktı direk endokrinoloji ye gönderildim şeker ölçüm cihazı ve diyet verildi tam 1 hafta boyunca sabah öğle akşam diyet ve her yemekten önce ve sonra ölçüyorum eğer devam ederse insülin başlanacak, asla ihmal etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…