2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Şu ayakkabı olayı benimde canımı sıktı.Dün misafirliğe gittim yeni bot aldım kendime bağcıklı ama nasıl desem bağcık kısmı çok kısa bir kere bağlansa yetiyor.Giderken eşim giydirdi ayakkabımı giymesine rahat giydim cuk diye sadece iplerini bağladı o kadar.Ama dönüşte misafirler kapıya doluşmuş eşim yoktu o esnada bende kuzenimden rica ettim ama oturmaktan ayaklarım şişmiş girmedi ayakkabıya biz mücadele verirken ordan biri "senin artık düz şeyler giymen lazooommm" demesin mi.Düz zaten dedim topuklu mu bu diye ben hâlâ mücadele veriyorum o esnada yeni botun ağzı gözü yamuldu.Neymiş spor ayakkabıyı kastetmiş hemen giyebileceğim aynen kış günü yağmurda spor ayakkabı giyeyim.Ya ben sevmedim bu hamilelikte herkesin tavsiye vermesi olayını sinirim tepeme geliyor tahammülüm hiç yok bu aralar.

Benim de bir taraf gergin ve ağrılı idi böyle yırtılıyor gibi oluyordu. Doktor ultrasonda baktı sırtını oraya dayamıştı sanırım içeri lunaparka çevirmiş magnezyum 2 ye çıkardım
Ya aynı durumu yaşıyorum resmenn içimde birşey gerlip duruyor benim ikinci bebeğim ilki hiç böyle değildi bu içimde 24 saat açık bi lunapark işletiyoyor gibi bende doktorumdan magenzyum isteyeyim inşallah etkisini görürüm

Aramızda öğretmen meslektaşlarım var galiba yorumlarda okudum :) bende okul öncesi öğretmeniyim 5 yaş grubu sınıfım var. Şükür rahatım ama bazen sınıf kalabalık olunca zorluyor çünkü stajyerim yok bir de bazen aşırı tahammülsüz oluyorum mesela bugün bir sinir var üzerimde zor dayanıyorum resmen :) 27+2yim şuan . Hedef 34.haftaya kadar çalışmak . Maksat doğum sonrasına aktarmak. İkinci dönem tekrardan okula dönmek istemiyorum yaz tatiline bağlamak istiyorum çünkü Umudum karnımın pek çıkmamış olması. Bu şekilde çok çıkmadan ilerlersem 34. Haftaya kadar zorlamaz diye düşünüyorum

Evet canm çok.pahali bende komidin 5 li sifonyer yaptiryorumbide iki kapalkli dolap tamm bide bakalim anne yani bakarız benim bebek 1200 gram olmuş 28+5 gunluk rahim ağzı kapalı dedi sıkıntı yok dedi bir sıkıntı olsa derdi galiba ya

maşallaahh canım, saglıkla gelsın

Hekimim ben pol yapıyorum pol o yoğunlukta çalışmak bi de anlatmak aynı şeyleri 4-5 kere artık beni çok yıprattı dayanamayacağım yani ayrılacağım yüksek ihtimalle izne
Ben de dayanamıyorum artık. Maske ile çalışmak müthiş rahatsız ediyor. Tuvalete rahat gidemiyorum. Tuvaletim gelmesin diye su içemiyorum. Havalar soğuk odayı havalandıramıyorum. Bunlar hep baş ağrısı yapıyor. Evime de uzak, 55 60 km yol bir kısmı tek şeritli dağ-köy yolu gibi. Şimdi yıllık izinlerimi bitirip 32 olduğu an ayrılıcam.

B Buffalosos Benim bebeğimin de başı 1 hafta geride çıktı. Karın birkaç gün ileride. 1 haftaya kadar geride ileride hepsini normal kabul ediyoruz dedi doktorum.

Emzirme sütyenim atletli pedli yarım atletler hangisi acaba
Ben emzirme sütyeni almak için denedim inanılmaz rahatsız bir sütyen kullandığım sütyene göre.Asla kullanabileceğim bir şey değil alsam bile balenli bir şey kullanmayı sevmiyorum.Pentinin balensiz dikişsiz sütyenlerini öneririm.İnanılmaz rahat yok gibi bir hissiyatı var bir beden büyük tercih ederseniz eğer çok çok rahat kullanırsınız.Sütyen takmayı hiç sevmeyen biri olarak söylüyorum hoş evde sütyen kullanmıyorum ama yine de bundan rahatını görmedim

Sıradan bi bakayım hepsine teşekkür ederim

Geçmiş olsun tansiyon hapi bende başladım.ilacini adı ney ben alfamet tansiyon hapi içiyorum
Teşekkür ederim size de geçmiş olsun. Evet bana da Alfamet. Bir de coraspin verdi. Tansiyon plesantaya zarar vermesin diyeymiş coraspin. Günde 3 kez Alfamet bir kez coraspin kullanıyorum

Kızlar doktorum bana Coledan d3 verdi demirim eksik çıkmış günde 4 damla sabahları tok karnına ama sanki bende mide bulantısı yaptı .Kullanan var mı aranızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…